www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Į savaitgalį žengėme su roko baladėmis

Penktadienį į Kazlų Rūdos savivaldybėje esantį Pinciškės kaimą, kuriame šiuo metu pastatyta didžiulė SLOW arena iš šiaudų, rinkosi žiūrovai ne tik iš aplinkinių gyvenviečių, bet ir iš Kauno, Vilniaus, Marijampolės, Vilkaviškio, Šakių ir kitų Lietuvos vietų. Pernai pamatę, kad tai, kas vyksta šiaudinėje arenoje, yra labai gerai, šiemet muzikos gerbėjai dar uoliau pirko bilietus į koncertus. Geriausios roko baladės skambėjo atliekant charizmatiškiesiems Jeronimui  Miliui ir Česlovui Gabaliui, jiems akompanavo pianistas Feliksas Zakrevskis.

Festivalį roko baladėmis pradėjo Jeronimas Milius ir Česlovas Gabalis, jiems akompanavo pianistas Feliksas Zakrevskis. Ričardo Pasiliausko nuotraukos.

Kaip prieš koncertą sakė Sigita Mikalauskienė, VšĮ „Liudo Mikalausko koncertai“ direktorė, šio projekto „architektas“ ir „tėtis“ bei festivalio meno vadovas Liudas Mikalauskas daug laiko praleido braižydamas ir popieriuje didindamas areną, kad į koncertus patektų kuo daugiau klausytojų. Vis dėlto popieriuje atrodo vienaip, o realybėje – kitaip. Arenoje, susirinkus žiūrovams, liko laisvų vietų. Pažadėta, kad bus papildomų bilietų į būsimus koncertus. Tad turėtų suskubti tie, kas šį penktadienį, rugpjūčio 18 d., 20 val. norės pasiklausyti Evelinos Sašenko ir jos atliekamų meilės istorijų pagal Edith Piaf. Su E. Sašenko koncertuos pianistas Paulius Zdanavičius ir akordeonistas Nerijus Bakula.

Festivalio organizatorius Liudas Mikalauskas: „Tai pats sudėtingiausias renginys – parduodi bilietus į koncertą, o po to pastatai „salę“. Dešinėje – Sigita Mikalauskienė.

Tas pat pasakytina ir apie rugpjūčio 25-ąją: 20 val. koncertinę programą dovanos viena ryškiausių Lietuvos operos solisčių, aksominio tembro savininkė Ieva Prudnikovaitė (mecosopranas), jai talkins virtuoziškasis ansamblis „4 Tango“. 

Paskutinis festivalio akordas SLOW arenoje – rugpjūčio 30-ąją: THE BEATLES SHOW. Atlikėjai – Jokūbas Bareikis (vokalas, klavišiniai, gitara), Rafailas Karpis (vokalas, fleita), Martynas Garbačas (bosinė gitara), Kostas Balčiūnas (gitara), Mindaugas Stundžia (perkusija).

Sigita ir Liudas Mikalauskai dėkojo šio festivalio rėmėjams. Kaip sakė p. Sigita, šios šiaudų arenos nebūtų be mecenatų ūkininkų – Dalios ir Aido Kairaičių bei Ievos ir Mariaus Skučų. Festivalį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba bei Kazlų Rūdos savivaldybė, jį organizuoja asociacija „Jaunoji Sūduva“.

Žiūrovų vėlyvą penktadienio vakarą šiaudinėje arenoje netrūko, bet jų būtų tilpę dar daugiau.

Tebūnie geras oras koncertų metu! O visus kitus festivalio gerumus garantuoja organizatoriai, atlikėjai bei puiki publika.

Papildomi bilietai į renginius:

(Rugpjūčio 16 d.) Meilės istorija pagal EDITH PIAF: https://tickets.paysera.com/en/event/kazlu-rudos-slow-arena-meiles-istorija-pagal-edith-piaf

(Rugpjūčio 25 d.) Tango su PIAZZOLLA https://tickets.paysera.com/en/event/kazlu-rudos-slow-arena-tango-su-piazzola

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika