www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

„Spindulio“ VASAROS KINAS kviečia į „Paradą“

„Spindulio“ VASAROS KINAS kviečia į „Paradą“.

Rytoj, rugpjūčio 17-ąją, 19 val. kino teatro „Spindulys“ VASAROS KINE po atviru dangumi LED lauko ekrane bus rodomas daugybės gerų kino kritikų ir žiūrovų vertinimų sulaukęs naujas lietuviškas filmas „Paradas“. Po nemokamos filmo peržiūros vyks susitikimas ir diskusija su jo režisieriumi Titu Lauciumi. Marijampoliečiai ir miesto svečiai kviečiami atsinešti gerą nuotaiką ir pasimėgauti geru lietuvišku kinu kartu. Rekomenduojama atsinešti ir savo kėdutę, nes turimų sėdimų vietų skaičius yra ribotas.

Pirmas VASAROS KINO seansas po atviru dangumi, kai buvo parodytas režisieriaus Emilio Vėlyvio filmas „Piktųjų karta“, susilaukė didžiulio dėmesio ir daugybės žiūrovų. „Paradas“ – taip pat labai žiūroviškas ir smagus bei linksmas filmas, pasakojantis apie tai, kaip praėjus 26 metams po skyrybų Miglė sulaukia keisto buvusio vyro skambučio. Norėdamas Dievo akivaizdoje vesti savo naująją merginą Eimantas paprašo Miglės išsiskirti dar kartą.

Tos skyrybos įmanomos tik per bažnytinį teismą – vienintelę instituciją, galinčią bažnytinę santuoką paskelbti negaliojančia. Taip išsiskirti yra labai sudėtinga, o ilgo ir varginančio teismo proceso metu Miglė ir Eimantas tampa vis labiau artimi. Filmo režisierius T. Laucius yra pasakojęs, kad sukurti šią juostą jį įkvėpė tėvų istorija.

Pilnoje ironijos ir absurdiškų situacijų T. Lauciaus komedijoje pagrindinius vaidmenis atliko Rasa Samuolytė ir Giedrius Savickas, taip pat filme vaidina Kostas Smoriginas, Kęstutis Jakštas, Valentinas Novopolskis ir kiti aktoriai.

Filmas „Paradas“ šių metų nacionaliniuose kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė“ buvo nominuotas net aštuonioms „Sidabrinės gervės“ statulėlėmis ir tapo nugalėtoju Metų geriausios aktorės kategorijoje (Rasa Samuolytė) ir Metų geriausio scenarijaus autoriaus kategorijoje (Titas Laucius).

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika