www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Rugpjūčio 19 d. „Suvalkietyje” skaitykite:

Tarpučių gatvės remontas: pabaigtuvių nuotaikos ir nenumatytos emocijos

Marijampoliečiai, matydami prie pabaigos artėjančius statybos darbus Tarpučių gatvėje, džiaugiasi ir domisi, ar iki rugsėjo 1-osios, kai į mokyklas pradės eiti moksleiviai, gatvėje remontas bus baigtas. Kiti gi stebisi, kas ten vyksta su poros namų gyventojomis, kurios praėjusią savaitę sukėlė triukšmą, kad esą po gatvės remonto joms nebeįmanoma įvažiuoti į savo namų kiemus, grasino teismais, gatvėje pastatę automobilį trukdė kloti asfaltą. Aiškintis su gyventojomis vyko ne tik statybos darbų vadovai, bet ir Marijampolės savivaldybės administracijos specialistai, meras Povilas Isoda, griežtai pasakęs, kad marijampolietės neturi teisės trukdyti darbus miesto gatvėse.


Mero šimtas dienų: daug sėkmingų darbų ir nepopulistiniai sprendimai


Jau suėjo šimtas dienų, kai Marijampolės savivaldybei vadovauja antrai kadencijai gyventojų meru išrinktas Povilas ISODA. Šimtadienio proga merą kalbino „Suvalkiečio“ žurnalistė Loreta TUMELIENĖ.


Ar brangsta mokyklinės prekės, ar ne – vis tiek jas tenka įsigyti

Artinasi nauji mokslo metai, tėveliai su vaikais perka mokyk-lines prekes. Kaip ir kasmet, vieniems jos atrodo pabrangusios, kitiems – nelabai.

Iš Airijos į Marijampolę jauna šeima sugrįžo kartu su tėvais


Pasakodami apie iš užsienio į Marijampolę gyventi grįžusius mūsų tautiečius jau kalbinome šeimas, kurios parvažiavo iš Anglijos ar Švedijos. Šįkart – pažintis su Aušrinės Berindia šeima, kuri po dešimties metų gyvenimo Airijoje sugrįžo į Suvalkijos sostinę. Airijoje ji sutiko būsimą vyrą šiaulietį Eduardą, sukūrė šeimą, susilaukė dviejų vaikų, o namo grįžo ne tik jos šeima, bet kartu parvažiavo ir septyniolika metų Airijoje gyvenę ir dirbę Aušrinės tėvai.


Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika