www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Meilės trikampis tapo priežastimi padegti butą

Girtauja ne tik vyrai, o statistika sako, kad išgėrinėjimas moterims greičiau tampa priklausomybe.
Ričardo Pasiliausko nuotrauka.

Naktį į ketvirtadienį pranešta apie gaisrą Kalvarijos centre esančiame trijų aukštų name. Čia yra socialiniai būstai, apačioje įsikūrusios parduotuvės, keletą butų žmonės išsipirkę.

Pasak pareigūnų, Laisvės gatvėje esančiame bute, kuris lyg ir priklauso Kalvarijos savivaldybės administracijai, nuolatos rinkdavosi šio namo ir gretimų gyventojai, mėgstantys lėbauti. Alkoholis čia liejosi per kraštus, o įkaušusių žmonių mintys ir veiksmai nebūna protingi.

Pirminiais duomenimis, naktį į ketvirtadienį bute taip pat vyko išgertuvės. 32 metų vyras, beje, gerai žinomas policijai, supykęs, kad jo draugė, irgi buvusi šioje kompanijoje, susidėjo su kitu, kai visi išsiskirstė, nusprendė susideginti. Jis papylė ant lovos degaus skysčio, pridėjo popierių ir uždegė. Telefonu buvusiai merginai, kuri gyvena trečiame namo aukšte, vyras prieš tai išsiuntė žinutę, kad dėl tokio jos elgesio priėmė sprendimą gyvenimą baigti, kad ji dėl to kalta ir ją sąžinė turėtų graužti visą gyvenimą. Pats neblaivėlis, nors ir matė, kad popierius jau liepsnoja, prigulė ant lovos ir užmigo. Užmigęs prisikvėpavo dūmų ir apsinuodijo smalkėmis.

Tuo metu merginos naujasis draugas apie galimą padegimą pranešė Bendruoju pagalbos telefonu, į įvykio vietą buvo iškviesta greitoji medicininė pagalba.

Padegėjas, prabudęs degančiame bute, šiaip ne taip sugebėjo prišliaužti prie durų ir išsmukti į lauką dar prieš atvykstant gaisrininkams. Medikai jam suteikė pagalbą, ventiliavo plaučius. Vyras išgyveno, bet, anot policijos pranešimo, pradingo, buvo ieškomas.

Ugniagesiai, pradėję gesinti gaisrą, bute antrame aukšte rado degančią lovą ir ją išmetė pro langą. Buvo pradėjęs degti ir fotelis. Išdegė beveik visas kambarys, aprūko patalpos.

Pasak ugniagesių, sunkiausia buvo ne gaisro gesinimas, o prisibelsti į visus name esančius butus, apžiūrėti juos, susikalbėti su savininkais, nes beveik visi buvo įkaušę. Tik viename bute, kurį gyventojai išsipirkę, visi buvo blaivūs.

Gesinant gaisrą sulieta medinė perdanga, teko atjungti elektrą, kviesti ESO specialistus.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika