www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Rugpjūčio 27 į Marijampolę atvyksta amatininkus ir tautodailininkai suburianti mugė DŪZGIA AVILYS


Mugė vyks rugpjūčio 27 dieną, nuo 10 iki 16 val. Marijampolės J. Basanavičiaus aikštėje.

Avilys – ypatingas gamtos kūrinys, kuris simbolizuoja mums darną, sunkų darbą ir kruopštumą. Tautodailininkai, amatininkai ir kūrėjai, kaip tos darbščios bitutės, siuva savo korius. Nuo ryto iki vakaro tobulina savo kūrinius ir amatą. Kartu jie kaip dūzgiančios bitės, nešančios gėrybes į vieną avilį – mugę.

Mugės organizatorius „Festivus“ sako, jog šį pavadinimą skyrė mugei įkvėpti vaizdo, kuris pasitinka renginio vietoje. Mugėje visuomet šurmuliuoja lankytojai, tautodailininkai ir amatininkai, kurie pasakoja apie savo kūrinius, skamba mediniai šaukštai, judinami vėjo, ir kažkur groja armonika. Atrodo didžiulis šurmulys ir betvarkė, bet iš tikro kiekvienas esantis tame avilyje atlieka savo darbą.

Mugėje dalyvaus beveik 100 kūrėjų ir gamintojų. Gamintojai prekiaus gardžiais rankų darbo kepiniais: duona, pyragais, šimtalapiais. O kam konditerijos gaminių saldumo bus negana, galės įsigyti medaus produktų, nuo kurių jau tikrai apsals širdis. Mugė pritraukia gamintojus iš visos Lietuvos su plačiu rūkytos ir vytintos mėsos asortimentu, vietoje rūkomomis žuvimis ir giros bačkomis.

Mugės metu galėsite ne tik pasotinti pilvus, bet ir pasidabinti kūrėjų išskirtiniais rankų darbo aksesuarais ir juvelyrikos gaminiais. Savo asortimentą siūlys ir tekstilės gamintojai, kurių asortimente megzti, nerti vilnoniai, lininiai tekstilės gaminiai: skaros, šaliai, riešinės, maišeliai, servetėlės, staltiesės.

Avilį užpildys sodininkai iš visos Lietuvos. Jų asortimente rasite vaismedžius, vaiskrūmius, dekoratyvinius medelius, vienmetes ir daugiametes gėles. Juk medaus nebūtų be žiedų.

Avilys dūgs J. Basanavičiaus aikštėje, rugpjūčio 27 dieną, nuo 10 iki 16 val.

Sekite naujienas: https://fb.me/e/QzoEzMK7

Nuotraukos asociatyvios.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika