www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Į Lenkiją vokietis važiavo su suklastotu vairuotojo pažymėjimu

VSAT Varėnos pasienio rinktinė pranešė, kad vėlų penktadienio vakarą Kalvarijos užkardos pareigūnai Salaperaugio kaime (Kalvarijos sav.), kelyje Marijampolė–Suvalkai, sustabdė patikrinti automobiliu BMW-320 Lenkijos link važiavusių asmenų dokumentus. Vokietijoje registruotą transporto priemonę vairavo 34 metų Vokietijos pilietis. Pareigūnams abejonių kilo dėl neva Latvijoje jo vardu išduoto vairuotojo pažymėjimo. Atidžiai jį ištyrę pasieniečiai padarė prielaidą, kad šis dokumentas – suklastotas. Pagamintas jis buvo ne pagal vertybinių popierių gamybos reikalavimus: atspausdintas spalvotu rašaliniu spausdintuvu, nėra mikroteksto, holograminių elementų, reljefinės spaudos, kintantis vaizdinis elementas tik imituotas.

Ričardo Pasiliausko nuotrauka.

Kalvarijos užkardos pasieniečiai taip pat nustatė, kad vokietis niekada nebuvo įgijęs teisės vairuoti.

VSAT pareigūnai vairuotoją sulaikė, o jo automobilį perdavė kartu vykusiam vairuotojo draugui, kurio dokumentai buvo tvarkingi ir abejonių nekėlė. Po paros, skyrus kardomąją priemonę – dokumentų paėmimą, vairuotojas buvo paleistas.

Dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo juo VSAT Varėnos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Be to, už transporto priemonės vairavimą neturint tam teisės Kalvarijos pasieniečiai vokiečiui surašė administracinio nusižengimo protokolą ir skyrė 300 eurų baudą bei dar pusmečiui atėmė teisę vairuoti (įgyti šią teisę).

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika