www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kaip baldus įsigyti pigiau?

Zac Gudakov iliustracija iš Unsplash


Kartais net mažas pirkinys visai ne laiku paplonina piniginę. Baldai nėra labai pigūs, ypač jei pagaminti iš kokybiškų medžiagų, tad natūralu, jog dažnas ieško variantų, kaip mokėti mažiau ir bent šiek tiek sutaupyti. Ypač tai aktualu naujakuriams, kurie ir taip patiria daug išlaidų įsirengdami būstą, arba mažesnes pajamas turintiems asmenims.

Sekite išpardavimus
Baldų išpardavimas yra vienas iš geriausių būdų sutaupyti, tačiau ne kokybės sąskaita. Tarp pigiau išparduodamų prekių paprastai patenka senesnių kolekcijų baldai, tačiau jei nesivaikote naujausių madų tendencijų, tai įsigysite tikrai puikių baldų patrauklia kaina. Jei pirkinys nėra skubus, galite palaukti – galbūt artimu metu jį pamatysite tarp išpardavimo prekių.

Prekės iš ekspozicijos
Kai kurios baldų parduotuvės ekspozicijose buvusias prekes parduoda mažesne kaina. Tad jei buvote nusižiūrėję jums patinkantį baldą ekspozicijoje, luktelkite, galbūt „pataikysite“, kai jis bus parduodamas žemesne kaina.

Išsimokėtinai
Šis variantas nėra tas, kad mokėsite mažiau, nei baldas kainuoja realiai, tačiau pirkimas išsimokėtinai suteikia progą neatsisveikinti su didele pinigų suma iškart, o leidžia mokėti mažesnėmis dalimis tam tikrą laikotarpį. Tai bus geras variantas, jei pirkinys brangus, pavyzdžiui, kai reikia baldų visam naujai įrengiamam būstui.
Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika