www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

KOKIE YRA GALIMI VAIKŲ GIMTADIENIŲ ŠVENČIŲ VARIANTAI?

Šventes vaikams organizuoja ne tik vaikų lopšeliai darželiai, mokyklos, darbo kolektyvai, bet ir patys tėvai. Šeimyninio pobūdžio šventės mažiesiems dažniausiai yra rengiamos per jų gimtadienius ir Kalėdas.

Kas gali būti svarbu vaikui per jo gimimo dieną?

Būtų idealu vaiko gimtadienį pradėti švęsti nuo pat ryto, kai jis atsikelia. Kaip jis apsidžiaugtų, jei sutiktumėte jį virtuvėje su ypatingais pusryčiais, kuriuos sudarytų jo mėgstamiausi valgiai. Po pusryčių vaikui pasiūlykite apsirengti pačiais puošniausiais drabužiais, kad jis tikrai galėtų pajusti šventišką nuotaiką. Dovanos jam neskubėkite įteikti, tegu tai palieka intriga.

Kada yra pats tinkamiausias laikas vaikui teikti gimtadienio dovanas?

Pats tinkamiausias metas dovanų teikimui – antroji dienos pusė. Šaunu, kai dovana visiškai atitinka vaiko norus. Antroji dienos pusė taip pat yra pats tinkamiausias laikas rinktis vaiko gimtadienio svečiams. Tam laikui geriausia sukviesti ir vaiko draugus. Reikia nepamiršti to, kad pats smagiausias vaikų užsiėmimas – tai žaidimai. Juos parenkant reikia pasirūpinti, kad žaidimai būtų ne tik smagūs ir įdomūs, bet ir atitiktų gimtadienyje dalyvaujančių vaikų amžių.

Kodėl verta vaiko gimtadieniui samdyti profesionalius vaikiškų švenčių vedėjus?

Jeigu tėvai patys nelabai susigaudo žaidimų ir smagaus laisvalaikio organizavimo reikaluose, jie gali samdyti profesionalius vaikiškų pramogų organizatorius. Šie puikiai sugeba prisitaikyti prie įvairaus amžiaus vaikų poreikių, sudomindami juos nuotaikingomis ir įtraukiančiomis veiklomis, pateikdami jiems pilną netikėčiausių nuotykių programą.

Vaikiškų renginių vedėjai vaikams siūlo pačias įvairiausias programas, kurias veda atitinkamai parinkti tokie personažai, kaip klounai, Kakė Makė su Netvarkos nykštuku, piratai su fėjomis ir kt. Vaikai įtraukiami į gerai paslėptų „lobių“ paieškas, jiems siūloma dažyti veidus tigriukų, drugelių ar meškiukų spalvinėmis kaukėmis. Aišku, daug laiko skiriama įvairioms linksmo turinio pramogoms.

Kokią dar galima rinktis vaiko gimtadienio formą?

Jei vaiką nelabai domina animatorių triukai ir siūlomi žaidimai, jam galima pasiūlyti įdomią ekskursiją. O jeigu ir to nenori, jam galima pasiūlyti sportinio turinio šventę. Tokios šventės yra rengiamos ir vaikų, ir  šeimyninėms grupėms. Tik reikia jas užsakyti. Apie vaikų gimtadienių šventes ir jų formas daug informacijos rasite interneto portale Pickvibe.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika