www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Iš gyventojo paimta daugiau kaip dešimt ginklų

Provincijoje trūksta ir pareigūnų, ir transporto, ir degalų, ir pinigų... Nėra nei ambasadorių, nei ministrų... Tik paprasti piliečiai...

Antradienį į policiją kreipėsi 65 metų marijampolietis ir pareiškė namuose turintis daugybę ginklų. Policijos pareigūnai atvykę į jo namus Marijampolėje, Klaipėdos gatvėje, apžiūrėjo ginklų kolekciją. Paaiškėjo, kad jie perdirbti ir naudoti nebetinkami.

Gyventojas namuose laikė kelis graižtvinius šautuvus ir pistoletą „Mauser“, graižtvinį šautuvą „Mosin-Nagant“, pistoletą-kulkosvaidį UZI, pistoletą-kulkosvaidį PPS, automatą AKS-74U, kulkosvaidį MG 53/42, kulkosvaidį DP-28, revolverį, pistoletą CZ-85.

Visus šiuos ginklus jis įsigijo iš įvairių šaltinių. Apie savo turtą pranešė pats, bet pagal įstatymą marijampolietis turėjo juos policijai atiduoti iki 2021 metų rugsėjo 14 d. ir gauti neterminuotą leidimą laikyti ginklus.

Kodėl žmogus to nepadarė, neaišku. Visi ginklai paimti.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika