www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Rugpjūčio 26 d. „Suvalkietyje” skaitykite:

Pilvės-Vabalkšnės tvenkinyje dūsta žuvys


„Suvalkiečio“ redakciją pasiekė žinios, kad Kazlų Rūdos savivaldybėje esančiame Pilvės-Vabalkšnės tvenkinyje, nusekus vandeniui, dūsta žuvys. Lydekos, karosai, ešeriai… – jų gaišenos guli ant (buvusio) tvenkinio dugno. Žvejai mėgėjai su meškerėmis rikiuojasi prie upių (Pilvės ar Vabalkšnės) vagų. Kodėl skubiai negelbstimos žuvys?

„Esu vis dar analizuojantis, besimokantis ir ieškantis geriausių sprendimų“

Nerijus ŠIDLAUSKAS (45 m.) politikoje ne naujokas, jis – buvęs Kalvarijos savivaldybės tarybos narys, šiemet tiesioginiuose mero rinkimuose gavęs gyventojų mandatą atstovauti jų interesams. Praėjo daugiau nei 100 dienų. Kokios patirtys, kokie džiaugsmai ir galbūt nusivylimai ištiko per šį laikotarpį? Merą kalbina „Suvalkiečio“ žurnalistė Daiva KLIMAVIČIENĖ.

Nelija ir Dainius Būdžiai: „Tvirtai apsisprendėme sugrįžti į Marijampolę“

Mūsų rašinių cikle „Sugrįžę namo“ jau papasakojome apie marijampoliečius, kurie į gimtinę sugrįžo po kelerių ar keliolikos metų, praleistų Anglijoje, Švedijoje, Airijoje, domėjomės, kas būtent paskatino grįžti ir kokią Marijampolę jie čia rado. Pati naujausia statistika rodo, kad sugrįžtančių į Lietuvą skaičius per šių metų septynis mėnesius viršijo išvykstančiųjų skaičių. Nėra jokios abejonės, kad ir artimiausiais mėnesiais ar metais Marijampolė taip pat sulauks daugiau sugrįžtančiųjų. Tarp jų bus ir šiandieniai mūsų pašnekovai – Nelija ir Dainius Būdžiai, maloniai sutikę pasidalinti savo istorija.

„Esame pasirengę kurti dar modernesnę Marijampolę“

Prabėgo daugiau kaip šimtas dienų, kai Marijampolės savivaldybės administracijai vadovauja antrai kadencijai į direktoriaus pareigas išrinktas Karolis PODOLSKIS. „Suvalkiečio“ žurnalistė Loreta TUMELIENĖ su direktoriumi kalbasi apie svarbiausius darbus Marijampolėje ir savivaldybės kaimiškose teritorijose, problemas ir planus ateičiai.Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika