www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Ekskavatorių nuoma ir rinkos kainos

Žemės darbams arba dideliems plėtros darbams, pavyzdžiui, baseinui įrengti, reikia sunkiasvorės technikos. Vienas iš pavyzdžių – ekskavatorius. Ši technika kainuoja dešimtis tūkstančių eurų specialiose platformose ir statybų profesionalams skirtose universalinėse parduotuvėse.

Tokią investiciją verta atlikti tik tuo atveju, jei ketinate vykdyti kelis statybos ir (arba) renovacijos projektus. Vienkartiniam, vos kelias savaites trunkančiam projektui geriau norimą mašiną išsinuomoti. Ką reikia žinoti apie ekskavatorių nuomą?

Ekskavatoriaus nuomos privalumai

Išsinuomoti ekskavatorių tapo labai paprasta. Tai paslauga, kuri patraukli kai kuriems amatininkams, bet ypač „pasidaryk pats” entuziastams, kurie vykdo didelį statybos projektą. Ji suteikia nemažai privalumų.

  • Ekskavatoriaus vaidmuo

Pirmiausia svarbu pažvelgti į tikrąjį ekskavatoriaus vaidmenį. Tai mašina, specialiai sukurta sunkiems darbams atlikti. Savo mechaniniu krautuvu ji gali lengvai perkelti žemes ir kitas medžiagas.

Reikia įrengti tranšėjas arba iškasti pamatus pastatams? Reikia užpilti statybvietę arba išvežti iš jos atliekas? Ekskavatorius skamba kaip gera idėja.

Ekskavatoriumi taip pat galima perkelti medžiagas. Tai nepakeičiamas pagalbininkas statybų aikštelėje, ypač vykdant didelės apimties projektus.

  • Paslauga gali būti pritaikyta pagal jūsų poreikius

Žinoma, ekskavatorių nuomos paslauga gali būti pritaikyta visiems jūsų poreikiams. Dėl sutarties detalių galima tartis kiekvienu konkrečiu atveju: kainos, užstato ir kt.

Ekskavatorių nuomos įmonės taip pat gali pasiūlyti įvairių modelių ir dydžių mašinų, tinkančių jūsų planuojamiems darbams. Jos padės jums išsirinkti darbui tinkamiausią variantą.

Ekskavatoriaus nuoma – kaina

Akivaizdu, kad išsinuomoti ekskavatorių yra pigiau nei jį pirkti. Tačiau skirtingose situacijose kaina gali skirtis. Yra keletas detalių, kurios gali turėti įtakos bendrai paslaugos kainai.

  • Norimo ekskavatoriaus tipas

Ekskavatoriai būna įvairių pajėgumų, dydžių ir markių. Jų našumas kiekvienu atveju skiriasi. Kai kurios mašinos geriau tinka didelės apimties darbams nei kitos. Jei pasirinksite pradinio lygio mini ekskavatorių, gali tekti samdyti kitą įrangą, kuri padėtų jam atlikti žemės darbus.

Ekskavatoriaus dydis taip pat turės įtakos nuomos kainai. Tačiau visada rinkitės firmines mašinas. Jos yra tvirtesnės ir greitesnės.

  • Nuomos trukmė

Akivaizdu, kad nuoma kainuos pigiau, jei jūsų darbai bus minimalūs. Nuomotojai nustato įkainius pagal nuomos trukmę. Vidutiniškai nedideliam žemės sklypui jums prireiks vienos dienos arba savaitgalio.

Jei jūsų plotas siekia keliasdešimt hektarų, tikėkitės, kad šiems darbams teks skirti kelias savaites. Tokiu atveju geriausia kreiptis į ilgalaikės nuomos ekspertus. Jie nustato kainas už savaitę ar net už mėnesį.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika