www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Neringa rugsėjį skelbia turizmo mėnesiu

Po vasaros siautulio ir įspūdžių pabūti prasmingoje ramybėje kviečia Neringa. Kaip ir kasmet rugsėjis čia – turizmo mėnuo. Kurortas visą mėnesį vilioja nemokamomis ekskursijomis, naujais maršrutais ir dovanomis.

Neringa. Ričardo Pasiliausko nuotrauka.

Istorijos fanams patiks negirdėtų įdomybių kupina ekskursija „Nuo Nidden iki Nidos“ , o nostalgiškų prisiminimų dovanos gido pasakojimai maršrutu „Nidos istorijos“. Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“ pristatys atnaujintą individualų maršrutą „TOP 10 Nidoje“, kuris nuves į pačius svarbiausius kurorto taškus.

Rugsėjo 8-10 d. vyks aviacijos šventė „Aero Nida’23“, skirta S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą 90-mečiui. Rugsėjo 16 d. – festivalis Juodkrantėje „Sveika, Neringa!“.

Rugsėjo 23-iąją – nemokami apsilankymai visuose Neringos muziejuose. O bėgimo mylėtojų rugsėjo 30-ąją laukia  tarptautinis pusės maratono bėgimas kvapniais Neringos pušynais.

Daugiau informacijos apie rugsėjo renginius – visitneringa.com

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika