www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Vėl platinami melagingi laiškai „Sodros“ vardu

„Sodra“ skelbia, kad į gyventojų elektroninio pašto dėžutes atkeliauja sukčių laiškų, siunčiamų „Sodros“ vardu. Nieko bendro su „Sodra“ šie pranešimai neturi – svarbu nespausti jokių juose esančių nuorodų.

„Sodros“ nuotrauka.

Melagingose žinutėse pranešama apie gavėjo valstybinį socialinį draudimą. Nurodoma laiško gavėjo darbovietė ir raginama paspausti fiktyvias nuorodas, kurios esą nukreipia į asmeninę gyventojo paskyrą arba „Sodros“ interneto puslapį. Nuorodos vizualiai panašios į „Sodros“ interneto svetainės adresą, tačiau nukreipia į sukčių sukurtus puslapius.

Sukčių laiškai siunčiami iš adreso informacija@sodra.mail-sender.online. Oficialūs „Sodros“ el. pašto adresai baigiasi galūne @sodra.lt.

Sodros“ interneto svetainės adresas www.sodra.lt. Jei nuoroda baigiasi .net, .com, .eu, .info, .online, arba nuorodoje yra brūkšnys – tai sukčių siunčiama žinutė. „Sodra“ taip pat nesiunčia SMS žinučių iš kitų šalių numerių.

„Sodra“ ragina gyventojus išlikti atidžius ir pastebėjus įtartiną informaciją ją pasitikrinti.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika