www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kybartuose – didžiulis gaisras

Ugnis sunaikino dviejų šeimų turtą. Ugniagesių nuotrauka.

Trečiadienį Vilkaviškio rajono Kybartų mieste kilo didžiulis gaisras. Prieš vidurnaktį Vasario 16-osios gatvėje gyvenanti šeima žiūrėjo televizorių, kai suveikė į telefoną pajungta priešgaisrinė signalizacija, po akimirkos namuose dingo elektra. Pažvelgę pro vieną langą gyventojai išvydo akliną tamsą, pro kitą – didžiulį rūką kieme. Pasirodo, tai buvo dūmai, virstantys iš ūkinio pastato. Kieme yra vienas šalia kito du ūkiniai pastai, jų savininkai skirtingi.

Viename ūkiniame pastate stovėjo du automobiliai: „Audi A8“ ir „VW Toureg“. Manoma, kad gaisras kilo užsidegus 2012 metais pagamintam automobiliui „Audi“. Nuo jo užsidegė ir kita transporto priemonė, išdegė pirties ir sporto salės patalpos, sunaikintas sporto salės inventorius, nudegė medinės konstrukcijos. Šis turtas priklauso 61 metų gyventojai.

Nuo vieno ūkinio pastato gaisras persimetė į antrąjį. Jame sudegė ir buvo sulieta 40 tonų grūdų, grūdų džiovykla, ūkio apyvokos daiktai, nudegė stogas ir jo konstrukcijos. Sudegė priblokuota 3×4 m dydžio malkinė. Turtas priklauso 72 metų vyrui.

Taip pat sudegė už pastato jūriniame konteineryje buvę 50 automobilio padangų ir 2 žoliapjovės.

Ugniagesiams pavyko išgelbėti du gyvenamuosius namus, kurie buvo už kelių metrų nuo gaisravietės ir traktorių.

Policija pradėjo tyrimą dėl turto sunaikinimo. 

Rugsėjo 5 dieną Kalvarijos sen. Jungėnų kaimo Rožių gatvėje užsidegė dviejų aukštų 15×30 m dydžio pastatas. Jo viduje 16 sandėliavimo patalpų, priklausančių skirtingiems savininkams. Gaisro židinys buvo viduje, bendrose apleistose patalpose. Apie 5 m² plote degė šiukšlės.

Gaisras užgesintas. Didelių nuostolių pavyko išvengti.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika