www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Atvirų durų dienos – kasdien. Bet rugsėjo 22-oji bus kitokia!

Marijampolėje, Kauno g. 146 esantis „Ramirent“ padalinys laukia jūsų rugsėjo 22 d. nuo 11 iki 15 valandos.

Kažin ar vaikų darželiuose dar dainuojama dainelė „Jurgeli, meistreli, mokyk savo vaikus“? Bepigu buvo senais laikais – tereikėjo daryti „kaip Jurgelis daro“ – plaktuku, kaltuku ar kokiu ranka sukamu grąžteliu. O dabar Jurgeliui ir vaikeliams įrankių pasirinkimas toks, kad greitai nežinos, kaip paprastas plaktukas atrodo – viskas taip sparčiai tobulėja, kad meistreliui belieka arba įrenginio mygtukus spaudyti, arba kokį aukštųjų technologijų stebuklą vos vos ranka prilaikyti – ir šis pats viską padaro. Na, gal aš čia kiek perlenkiau, bet esmės tai nekeičia. Netikite? Įsitikinkite!

Penktadienį, rugsėjo 22 d., nuo 11 iki 15 val. visus, besidominčius naujausiais prietaisais, smulkiaisiais ir stambesniais įrankiais, į svečius kviečia statybinės įrangos nuomos įmonės „Ramirent“ Marijampolės padalinys, esantis naujose patalpose – Marijampolėje, Kauno g. 146.

Kviečiami ne tik statybininkai – kviečiami visi, kurie turi sodą, patys stato, remontuoja, rekonstruoja savo namus, tobulina aplinką ir, svarbiausia, darbus nori atlikti su šypsena. „Tokių įrankių įprastose parduotuvėse dažniausiai nebūna arba jie būna labai brangūs“, – apie būsimo susitikimo „razinkas“ užsiminė Marijampolės „Ramirent“ padalinio vadovas Aurimas Čiupkevičius, išdavęs paslaptį, kad į susitikimą žada atvažiuoti net darbo įrankių gamintojo „Milwaukee“ atstovas. Be to, įrankius bus galima kiekvienam išbandyti!

– Nevadinčiau būsimo renginio atvirų durų diena, nes klientams pas mus visos dienos atviros. Bet rugsėjo 22 d. bus nekasdienių susitikimų, pokalbių, patarimų, pasitarimų ir diskusijų, naujausių įrankių apžiūrėjimo ir jų išbandymo diena. Kviečiame ir naujus, ir esamus mūsų klientus, su kuriais bendraujame nuo pat „Ramirent“ atsiradimo pradžios Marijampolėje 2017-aisiais. Esame įsikūrę judrioje Kauno gatvės atkarpoje, tad, galima sakyti, beveik visiems klientams pakeliui, – pasakoja „Ramirent“ Marijampolės padalinio vadovas Aurimas Čiupkevičius.

Aurimas Čiupkevičius: „Kartais žmogui patariame, kad vienas ar kitas įrankis jo darbui nebus efektyvus, ir rekomenduojame, kas tiktų geriau, kad kokybiškiau ir greičiau pasiektų savo tikslus.“

Negali nepastebėti – vos įžengus pro duris akivaizdu: darbuotojai čia nesėdi surūgusiais veidais, kad būtų baisu užkalbinti. Visi šypsosi, yra paslaugūs, mandagūs ir išmano savo darbą. A. Čiupkevičius sako, kad tokios yra bendrovės vertybės – išlaikyti aukštą aptarnavimo standartą, klientą aptarnauti greitai ir profesionaliai, jei reikia – pakonsultuoti klientus.

Ne veltui bendrovė yra pelniusi „GREAT Place to Work“ įvertinimą.

Paklaustas, ar čia takus pramynę tik statybos įmonių atstovai, ar lankosi ir privatūs klientai – sodininkai, norintys patys apgenėti aukštus medžius, ar savo namus remontuojantys jų gyventojai – p. Aurimas sako, kad lietuviai yra labai nagingi žmonės. Jie patys stato, patys remontuoja, net kaminus patys išsivalo. Darbuotojai nepaleidžia žmogaus jo neišklausinėję, neišsiaiškinę, koks prietaisas ar įrankis reikalingiausias darbui atlikti.

– Visada įsigiliname į kliento poreikius. O kai grąžina įrankį, pasidomime, ar viskas pavyko, gal reikia kokių papildomų įrankių, prekių ar paslaugų. Džiaugiamės, kad klientai pas mus grįžta, – pasakoja padalinio vadovas. Dar priduria, kad žinia apie „Ramirent“ teikiamas paslaugas eina iš lūpų į lūpas, taigi ateina nemažai naujų klientų, „šviežiai iškeptų“ sodininkų ar namų savininkų, kurie net žoliapjovės iš arti nebūna matę. Pamato, pabando, o žolei paaugus – vėl atvyksta nuomotis. Sako, gera žoliapjovė didelius pinigus kainuoja, pirkti neapsimoka, o iš pigios – naudos nulis.

– Žoliapjovę žmogus gali parsivežti pats, o keltuvo, kad pasitaisytum stogą, automobilio bagažinėje neparsiveši.

– Klientui teikiamos ir transportavimo paslaugos. Gali užsisakyti nors ir ekskavatorių, jei reikia – mes neskirstome, ar tai fizinis, ar juridinis asmuo. Jei yra poreikis, atvešime į vietą, kai klientas pasinaudoja – parsivešime, – sako p. Aurimas.

– Pasitaiko itin reiklių klientų?

– Kiekvienas klientas mums yra svarbus, ar jis būtų reiklus, ar kuklus ir nedrąsus. Jei kyla iššūkių, sėdame su komanda, tariamės, sprendžiame. Esame kaip šeima – bendrai rūpinamės klientų poreikiais. To pasiekėme efektyviai dirbdami pagal esamą bendrovės kultūros politiką.

– Kuo dar esate išskirtiniai?

– Marijampolėje niekas, be mūsų, negali suteikti pastolių nuomos paslaugos. Ne tik įmonės – fiziniai asmenys taip pat nuomojasi pastolius. Dar viena paslauga, kurią teikiame vieninteliai Marijampolėje – tai biotualetų nuoma ir jų aptarnavimas. Pavyzdžiui, į naują statybvietę atėjusiai įmonei siūlome ne tik namelius, kur statybininkai gali persirengti ar pavalgyti, bet ir laikinus biurus darbų vadovams, tvoras statybvietei aptverti, jau minėtus tualetus ir visa kita, ko gali prireikti. Klientas pas mus gauna viską nuo A iki Z.

– Jūsų teritorijoje – ne vienas keltuvas, ekskavatorius, kita technika, o sandėliuose – daugybė įrankių. Bandėte skaičiuoti, kiek skirtingų įrankių ar priemonių galite pasiūlyti klientams?

– Dabar jų turime daugiau nei 400, bet spektras nuolat plečiamas, sparčiai reaguojame į rinkos pokyčius ir klientų poreikius. Analizuojame, kokie prietaisai ar įrankiai galėtų padėti tiek privatiems, tiek juridiniams asmenims darbus atlikti našiau ir saugiau.

Visiškai naujas alkūninis keltuvas populiariausias tarp fizinių asmenų, jo nuomos užsakymai – trims savaitėms į priekį. Tai pagalbininkas genint medžių šakas, įrengiant saulės elektrines, dengiant stogą ir pan.

– Pasitaiko, kad kažko vis dėlto neturite?

– Visiems pasitaiko, tačiau mes stebime rinką. Galbūt tą prietaisą turi kiti mūsų padaliniai? Taip pat stebima, kiek kokio nors įrankio poreikiai gali būti tęstiniai, o kiek vienkartiniai. Mes nuomai įsigyjame labai aukštos kokybės profesionalius įrankius, kuriuos gamina patikimumo vardą pelniusios įmonės. Tokie įrankiai ar technika yra labai brangūs, bet tarnauja ilgai. Tad visada svarstome, ar verta investuoti į prietaisą, kuris neturės paklausos.

– Pavyzdžiui?

– Dabar yra mada terasas įrengti ant polių (anksčiau lietuviai darydavo visai kitaip). Žmonės klausia, ar yra ne rankinis, bet automatinis polių sukimo įrenginys? Analizuosime rinką, ar nepraeis toji mada ir, jei ką, investuosime ir įsigysime šį įrenginį.

– Beklausant jūsų norisi klausti – kiek jūsų bendrovės veikla siejasi su žiedine ekonomika ir ekologija?

– Esame labai glaudžiai su tuo susiję, skatiname dalinimosi kultūrą. Bet kurį daiktą galima išnuomoti dešimtims, šimtams žmonių. Jam baigus tarnavimo laiką, tai bus vienas, o ne šimtas utilizuojamų daiktų. Labai svarbu ir tai, kad vis daugiau lėšų investuojame į elektrinius prietaisus (pavyzdys – naujausias mūsų pirkinys keltuvas) – tuomet naudojama mažiau iškastinių degalų (pvz., dyzelino). Manau, kad tai daryti verta ne tik dėl to, jog ekologijos reikalavimai keičiasi ir statybų aikštelėse. Tai daryti dar svarbiau dėl to, kad turime vienintelę Žemę, kurią privalome saugoti savo vaikams. Būtent nuomos verslas yra „žalia stotelė“ – žmogus nepirko naujo prietaiso, kuris keletą kartų juo pasinaudojus gulėtų rūsyje, bet išsinuomojo. Ne jis vienas – dešimtys, šimtai išsinuomojo tą patį daiktą. Čia ir yra esmė, čia ir yra ekologija. „Žali“ esame, kai žmogui prie gręžimo įrankio pasiūlome ir grąžtus, ir karūnas (klientas galės jų pats nepirkti).

– Kokia jūsų klientų geografija?

– Į Marijampolės „Ramirent“ padalinį klientai atvažiuoja ne tik iš mūsų miesto – važiuoja iš Vilkaviškio, Lazdijų, net iš Šakių. Visada kontaktuojame su kolegomis – jei mūsų klientas dirbs, pavyzdžiui, Kaune ar Mažeikiuose, prietaisus ar įrankius galės pasiimti iš tuose miestuose esančio padalinio. Ne veltui turime 19 nuomos padalinių visoje Lietuvoje. Esame lankstūs klientų poreikiams.

– Ačiū jums už pokalbį.

Užs.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika