www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Rugsėjo 20 dienos „Suvalkietyje” skaitykite:

„Šaltinio“ mokyklos stadionas bus apšviečiamas anksčiau

Šalia Marijampolės „Šaltinio“ progimnazijos esantis stadionas pastaruoju metu pastebimai atgijo. Praėjusių metų pabaigoje po ilgokai užtrukusių darbų jis baigtas renovuoti ir atėjus šių metų šiltajam sezonui nuolat sulaukia daugybės sportuojančių ar tiesiog poilsiaujančių marijampoliečių dėmesio. Deja, neseniai „Suvalkietis“ sulaukė skaitytojų signalų, kad trumpėjant dienoms ir sutemus čia esantys šviestuvai įsižiebia per vėlai, kai žmonės jau būna išsiskirstę.

Meras Mantas Varaška kandidatuoti į Prezidentus pasiruošęs

Rugpjūtį suėjo šimtas dienų, kai savivaldybėms vadovauja naujai kadencijai gyventojų išrinkti merai. Kazlų Rūdos savivaldybės meras Mantas VARAŠKA rugpjūtį atostogavo, tad pokalbį su juo parengėme tik dabar.
Mantą VARAŠKĄ kalbino „Suvalkiečio“ žurnalistė Loreta TUMELIENĖ.

Sūduvos gimnazija – pirmoji mokykla Marijampolėje, kuri skatina verslumą

Sūduvos gimnazija – pirmoji mokykla Marijampolėje, kuri pradėjo bendradarbiauti su ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu bei Lietuvos „Junior Achievement“ – nevyriausybine organizacija, įgyvendinančia profesinio ekonominio švietimo, verslumo ugdymo, finansinio raštingumo ir ugdymo karjerai programas. Gimnazijos ekonomikos ir matematikos mokytoja Rasa Tumosienė pasidalino istorijomis apie bendradarbiavimą ir gimnazistų pasiekimus.

Sėkmingais verslininkais dėjosi įžūlūs, organizuotoje grupėje veikę sukčiai

Pasklidus žiniai apie sėkmingą teisėsaugos operaciją, netruko paaiškėti, kad vadovavimu organizuotai sukčių grupuotei įtariamas respektabiliu verslininku dėjęsis Laimis Valinskas.

Marijampolės apylinkės prokuratūros prokurorai ir Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (apskr. VPK) pareigūnai praėjusią savaitę surengė sėkmingą bendrą operaciją, kurios metu keliose skirtingose mūsų krašto vietose vienu metu sulaikė dešimt asmenų, įtariamų organizuotoje grupuotėje sukčiavus visoje Lietuvoje, taip pat atliko kratas. Per jas buvo paimti tyrimui svarbūs įkalčiai: sąrašai, dokumentai, kiti daiktai…

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika