www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Nuo trečiadienio mūsų krašte ir Dzūkijoje – karinės pratybos

Rytoj Marijampolės, Kalvarijos, Vilkaviškio, Alytaus, Druskininkų, Lazdijų, Varėnos rajonų savivaldybėse prasidės keturias paras truksiančios Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Dainavos apygardos 1-osios rinktinės karių pratybos „Tvirtas skydas“.

Kariai treniruosis planuoti ir vykdyti gynybos operacijas, o pačios pratybos vyks retai apgyvendintose teritorijose tiek šviesiu, tiek tamsiu paros metu. Ginkluoti kariai judės pėsčiomis arba važiuos kariniu transportu, naudos imitacinius šaudmenis, sprogstamuosius dūminius paketus.

KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės visuomenei ir žiniasklaidai išplatintame pranešime informuojama, kad pratybų metu daugiausia užduočių kariai atliks civilinėse teritorijose. Dėl naudojimosi jomis karinių pratybų tikslais iš anksto suderinta su savivaldybių institucijomis ir kitų teritorijų savininkais.

„Organizatoriai užtikrina, jog bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, o po pratybų teritorija bus sutvarkyta, – rašoma pranešime visuomenei ir žiniasklaidai. – Prašome gyventojų išlikti ramiais ir supratingais“.

Daugiau informacijos apie pratybas galima rasti KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės feisbuko paskyroje – https://www.facebook.com/KASP1R. Telefonas pasiteirauti +370 706 83690.

Ugnė BALYTAITĖ

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika