www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Keičiasi eismo reguliavimas Užtvankos–Atgimimo gatvių sankryžoje

Marijampolės savivaldybės gyventojai šią vasarą ir rudenį dėl didelių statybos darbų vargsta keliuose. Nuolat keičiasi važiavimo sąlygos magistralėje „Via Baltica“ ir jos prieigose, keičiamas eismo organizavimas dėl remonto ir Marijampolės gatvėse.

Keičiasi eismas Užtvankos–Atgimimo gatvių sankryžoje. Ričardo Pasiliausko nuotraukos.

Keičiasi eismo organizavimas Tarpučių mikrorajone

Marijampolės savivaldybės administracija informavo, kad Saugaus eismo komisijos sprendimu, nuo rugsėjo 20 dienos 9 valandos, keičiamas automobilių eismo reguliavimas Užtvankos–Atgimimo gatvių sankryžoje. Pagrindine gatve, kaip ir anksčiau, vėl bus Užtvankos gatvė. Vairuotojams reikia būti atidiems, matyti pakeistus kelio ženklus. Pernai pavasarį per remontų įkarštį pakeitus pagrindinio kelio kryptį, Užtvankos–Atgimimo gatvių sankryžoje įvykdavo daug avarijų.

Balsupių gatvė taps pagrindiniu keliu Atgimimo gatvės atžvilgiu.

Atgimimo gatvėje ties sankryža bus įrengti kelio ženklai „Duoti kelią“, „Stop“, Užtvankos gatvėje – „Pagrindinis kelias“. Taip pat sankryžoje bus sumontuoti saugaus eismo kalneliai.

Keisis ženklinimas ir Balsupių–Atgimimo gatvių sankryžoje. Balsupių gatvė taps pagrindiniu keliu Atgimimo gatvės atžvilgiu. Kosmonautų gatvė išliks pagrindine Balsupių gatvės atžvilgiu.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika