www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kada reikalingi drenažiniai purvo siurbliai?

Dėl savo universalumo ir praktiškumo drenažo siurbliai plačiai naudojami tiek buitinėms reikmėms, tiek pramoniniams tikslams. Jis gali būti naudojamai:

  • rūsių nusausinimas užliejus potvynio vandenimis, taip pat vandens išsiurbimas įvykus centralizuotų nuotekų vamzdynų proveržiui (avarijai)
  • po ilgų kritulių susikaupusio vandens ir požeminio vandens išsiurbimas iš duobių, kasyklų, užlietų teritorijų, kanalizacijos vamzdžių, šulinių ir užtvindytų teritorijų
  • įvairios paskirties rezervuarų valymas ir nusausinimas nuo vandens su įvairiomis kietomis priemaišomis, dumblo ar smėlio siurbiant vandenį iš dirbtinių (ne natūralių) rezervuarų, pavyzdžiui, baseinų, didelių fontanų, tvenkinių ir kt. Be to, drenažo siurbliai gali būti naudojami vandens tiekimui į dekoratyvinius fontanus.

Štai kodėl, prieš pasirenkant drenažo siurblį, būtina aiškiai suprasti, kokiomis sąlygomis jis bus eksploatuojamas ateityje. Daugiau informacijos rasite pardavėjo puslapyje, o mes patarsime visų pirma, nustatykite vandens, su kuriuo dirbs jūsų pasirinktas drenažo siurblys, kokybę:

  • nešvarus vanduo – jei skystyje yra nuo 5 iki 35 mm skersmens intarpų;
  • grynas vanduo – skystis, kuriame yra kietų pašalinių intarpų, kurių skersmuo ne didesnis kaip 5 mm.

Pagal įrengimo/montavimo vietą ir būdą drenažo siurbliai skirstomi į panardinamus ir paviršinius.

Panardinamieji siurbliai veikia visiškai panardinti į siurbiamą skystį/vandenį, jie naudojami vandeniui (skysčiui) siurbti iš didelio gylio arba pakelti į didelį aukštį. Norėdami įdiegti ir pradėti dirbti, tiesiog nuleiskite tokį siurblį į šulinį. Siurblio veikimo metu vanduo iš karto paimamas per siurblio dugną. Dėl visiško panardinimo į skystį darbo metu užtikrinamas geras siurblio aušinimas, kuris leidžia išvengti perkaitimo net esant didelėms apkrovoms. Papildomu pranašumu galima laikyti beveik tylų veikimą ir galimybę pumpuoti vandenį, kuriame yra didelių priemaišų.

Paviršinio drenažo siurbliai veikia vadinamuoju sausuoju režimu. Prieš pradedant eksploatuoti, jis montuojamas ant lygaus, kieto paviršiaus, o skysčiui siurbti panardinama tik žarna. Tai labai patogu eksploatacijos požiūriu – tokio tipo siurbliai yra labai mobilūs, lengvai montuojami ir prižiūrimi. Tačiau jais galima siurbti tik vandenį iš nedidelio (iki 5-10 m, indikatorius priklauso nuo siurblio galingumo) gylio, neįrengiami giluminiuose šuliniuose. Tačiau tuo pačiu metu jie gali tiekti vandenį į pakankamai didelį aukštį – iki 30-40 m.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika