www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kaip suprojektuoti prieškambario spintą?

Įžengę į bet kuriuos namus, pirmiausia patenkame į prieškambarį. Šioje patalpoje galutinai baigiame ruoštis išėjimui iš namų. Prieškambaris lankomas ir šeimos narių, ir draugų, ir mažai pažįstamų žmonių. Visgi ši patalpa daugelyje standartinių butų nėra didelė. Nepaisant to, būtina užtikrinti namuose gyvenančių žmonių patogumo poreikius. Nors prieškambaryje ilgai neužsibūname, tai yra svarbi namų erdvė ir jai galime pritaikyti naudingų ir funkcionalių interjero sprendimų. Kasdien nešiojamus lauko drabužius kabiname ant kabyklų, avalynę laikome batų dėžėje, Bet dar yra daiktų, kuriuos reiktų kur nors sutalpinti ir prireikus lengvai rasti. Todėl, turint pakankamai vietos, verta susiprojektuoti prieškambario spintą.

Prieškambario spinta atlieka svarbių ir naudingų funkcijų:

  • Prieškambario spintos gali būti stumdomomis arba varstomomis durimis. Jos gali turėti ir uždarų, ir atvirų lentynų. Taip pat daug papildomos vietos daiktams laikyti prideda viršutiniai spintos skyriai su durelėmis. Kadangi jie yra aukštai, juose galime laikyti tuos daiktus, kuriuos naudojame retai.
  • Tinkamai suprojektuotoje prieškambario spintoje galime laikyti tuo metu nedėvimus drabužius ar rankines. Visko ką turime ir norime dėvėti, negalime sukabinti kabykloje, o vis dėlto turime galimybę džiaugtis kasdien kitu įvaizdžiu. Todėl lengvai galime pasiimti norimą striukę ir prie jos derančią rankinę, vos nusprendę ją neštis.
  • Prieškambaryje baigiame derinti savo įvaizdžio detales. Akiniai nuo saulės, kepurė ar skrybėlė gali būti patogiai laikomi atviroje prieškambario spintos lentynoje.
  • Yra dalykų, kuriuos pamiršus namuose, galime nusivilti. Vienas iš jų – skėtis. Jų dažnai turime ne vieną. Taigi, skėčius taip pat patogiausia laikyti prieškambario spintoje ir pasiimti išeinant iš namų.
  • Pastaruoju metu tapo aktualu su savimi į prekybos centrą neštis daugkartinius pirkinių maišelius. Daug kas turime jų nusipirkę, tačiau kai tik reikia eiti apsipirkti, jie būna kažkur dingę. Taip nenutiks, jei prieškambario spintoje numatysime stalčių nedideliems daiktams ir krepšiams, kurie skirti kasdieniam apsipirkimui.

Įsirengę prieškambario spintą, tikrai pastebėsite jos naudą. Tik vienas baldas gali talpinti tiek įvairios paskirties daiktų ir palaikyti tvarką namuose.

Užs.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika