www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kokį seifą pasirinkti?

Pinigai, svarbūs dokumentai, prabangūs papuošalai – tos vertybės, kuriuos norisi saugiai laikyti. Pageidautina, jog tai būtų pašaliniai akiai nematoma vieta. Vienas iš geriausių būdų, visgi, siekiant apsaugoti savo turtą – seifai. Jų dabar yra įvairiausių. Tad tikrai nesudėtinga išsirinkti pagal savo gyvenimo ar darbo sąlygas. Apsilankę internetinėj parduotuvėj https://www.saffort.lt/ tikrai rasite patogų sau seifą. Paminėsime pačias populiariausias seifų kategorijas: sieniniai seifai, dideli pastatomi seifai, grindiniai seifai, maži seifai, seifai ginklams, šarvuoti seifai ir dar daug kitokių. 

Seifo pasirinkimas priklauso nuo to, ką norėsite jame saugoti

Ginklams laikyti yra sukurti specialūs seifai. Toks seifas privalo atitikti reikalavimus ginklo laikymui. Pinigams ar dokumentams patariama paieškoti preišgaisrinių seifų. Štai brangenybes saugiausia laikyti padidinto saugumo seifuose. Jeigu norite, kad jūsų saugojimo vietos nesimatytų, visuomet galite pasirinkti sieninius ar grindinius seifus ir juos uždengti paveikslu ar kilimu. 

Be abejonės, tikriausiai norisi seifą paderinti ir prie interjero. Darbo kabinete visai patikimai atrodo didelis pastatomas seifas. Štai namuose puikiai tiks mažesni seifai įmontuoti spintoj ir nuo pašalinių akių paslėpti uždarytom durelėm. 

Taigi, būtinai apgalvokite ką saugosite. Didžioji dauguma seifų pritaikyta taip, kad tilptų A4 formato lapas, o ginkliniai seifai gali talpinti bene visus Lietuvoje parduodamus ginklus.

Kokio saugumo seifo jums reikia?

Yra net keletas seifo saugumo klasių, tad iš pradžių gali būti išties sunku susigaudyti. Dėl to nereikėtų labai nerimauti, nes paprastai tokios parduotuvės turi profesionalius konsultantus, kurie pataria išsirinkti geriausią ir tinkamiausią konkrečiu atveju prekę.

Seifo saugumo lygis priklauso nuo saugomų daiktų kiekio ir vertės. Kuo jie vertingesni, tuo saugesnio seifo prireiks. 

Reikia atsižvelgti ir į tokius dalykus: šarvuotų durų ir jų spynų saugumą, signalizacijos buvimą ar ne, seifo laikymo vietą ir kitokius faktorius. Be abejo, kuo patikimesnės durys ar įvesta signalizacija suteikia daugiau saugumo ir mažesnes galimybes apiplėšti namus ar darbo vietą. 

Prieš pirkdami seifą būtinai pasidomėkite ar jis turi sertifikatą. Sertifikuoti seifai pagal tam tikrus EU standartus yra testuojami nuo įsilaužimo ir gaisro. Seifo sertifikate yra nurodoma kokį saugumo bei priešgaisringumo lygį  pagal tą standartą seifas atitinka.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika