www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Labdara Ukrainai – marijampoliečių dovana

Šiandien iš Lietuvos į Ukrainą išvyko šeši automobiliai, pilni humanitarinės pagalbos. Tarp jų – ir marijampoliečių aukomis ukrainiečiams nupirktas automobilis.

Marijampolės šv. arkangelo Mykolo parapijos klebono Giedriaus Bakūno MIC palaiminti ir susirinkusiųjų palydėti automobiliai su labdara išvažiavo į Ukrainą. Ričardo Pasiliausko nuotraukos.

Marijampoliečių atmintyje išlikęs liepos 1 d. Marijampolės marijonų vienuolyno sode vykęs renginys „Mėlyna geltona mūsų širdyse“, kurį organizavo Marijampolės šv. arkangelo Mykolo parapijos „Caritas“ ir UAB „Kadma“. Ilga popietė sodelyje buvo pilna vyksmo: susirinkusieji klausėsi muzikos, prisijungė prie pinančių maskuojantį tinklą, ragavo šaulių vaišinamos kareiviškos košės, gėrėjosi ir pirko ukrainietiškus suvenyrus ir taip prisidėjo prie paramos Ukrainai.

Renginio metu buvo paaukota 6728 eurai. Už juos nupirktas automobilis, kurio prašė Ukrainos „International Legion Defense of Ukraine“ Omegos kuopa.

Marijampoliečių dovana, kartu su kitais penkiais automobiliais iš Lietuvos išvyko į Ukrainą. Prieš kelionę Marijampolės šv. arkangelo Mykolo parapijos klebonas Giedrius Juozas Bakūnas MIC pašventino automobilius ir palaimino visus jais važiuojančius, linkėdamas Dievo palaimos ir saugios kelionės. Klebonas taip pat dėkojo visiems prisidėjusiems prie labdaros, aukojusiems pinigų ir daiktų, kurių buvo prašoma: sausų maisto produktų, konservų, medaus, energetinių gėrimų, higienos priemonių, vitaminų, kremo, maisto papildų, higienos priemonių, kanceliarinių ir mokyklinių reikmenų, vaikiškos aprangos, vyriškų striukių, megztinių ir kt.

Šeši automobiliai iš Lietuvos išvežė humanitarinę paramą ukrainiečiams.

Prie šios paramos prisidėjo ir įmonės bei organizacijos. Tarp aktyviausiųjų – UAB „Kadma“ ir „Ivega“, Suvalkijos šaulių 4-oji rinktinė, Marijampolės šv. ark. Mykolo parapijos „Caritas“, Maltos ordino tarnybos Marijampolės skyrius, taip pat gausybė Lietuvoje gyvenančių ukrainiečių. Dėkota ir įmonės ,,Kajetonas“ vadovui Ugniui Alauniui už automobilio remontą ir dokumentų tvarkymą.

Į Ukrainą išvyko ir marijampolietis šaulys Ingas Ulkštinas, kuris su humanitarine pagalba į kovojančią šalį vyksta nuo pat pirmų karo dienų. Ir šįkart neskaičiuodamas savo laiko jis aktyviai derino įvairius reikalus, susijusius su šia misija.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika