www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Virtuvės reikalai: ką praktiško ir naudingo padovanoti Kalėdų proga?

Turbūt daugelis mėgsta praktiškas virtuvės dovanas. Tai gali apimti daugelį dalykų, pavyzdžiui, daugybę tortų, pyragų, sausainių formelių arba kiek didesnių dovanų, tokių kaip virtuvinis kombainas ar trintuvas. Virtuvės dovanos, visų pirma, yra nesenstančios. Jos nepavaldžios laikui – daugelis virtuvės įrankių nesivaiko mados tendencijų, tad tai puiki ir praktiška dovana bet kuriam, mėgstančiam praleisti laiko virtuvėje.

Praktiškos dovanos virtuvei

Matavimo indai pravers bet kuriam virtuvės šefui. Be jų sunku išsiversti ir teisingai pagal receptą pagaminti patiekalą. Jų gali būti įvairių – ir vienetais ir rinkiniais.

Bet kokia sriuba, patiekta spalvingame retro stiliaus puode, atrodys patraukliai. Dovanos su spalvingomis detalėmis visada džiugina. 

Stiklinės taurės turi būti kiekvienuose namuose po ranka. Iš jų gerti bet kokį gėrimą yra daug kartų skaniau nei iš, pavyzdžiui, arbatos puodelių. Kita vertus, jei stiklines naudosite pagal paskirtį, t. y., gersite gėrimą tik iš tam skirtos taurės, tai bus dar geresnė patirtis.

Klasikinis itališko stiliaus kavinukas išvirs gardžiausią kavą pasaulyje. Jo gaminama kava prilygsta kavos aparato gaminamiems gėrimams, tad galėsite mėgautis aromatinga kava be jokių tirščių.

Naujų lėkščių ar dubenėlių rinkinys atnaujins virtuvės arsenalą. Smagu turėti naują ir puošnų indų rinkinį, kurį drąsiai bus galima naudoti švenčių metu, kai įprasti kasdieniai indai jau pabodę.

Prieskonių malimo indas bus ne tik praktiška dovana, bet ir puiki virtuvės interjero detalė. Kaip smagu, kai virtuvė pakvimpa pačiais šviežiausiais ir sodriausiais kvapais…

Grilio keptuvė leis greitai paruošti skrebučius, kepsnį, kepti vištieną ar daržoves. Tai gera ir sveika alternatyva šašlykams. Bet koks maistas, keptas tokio tipo keptuvėje, bus ne tik gardus, bet ir itin išvaizdus. O juk mūsų apetitą žadina gražūs vaizdai, tiesa?

Nerūdijančio plieno česnako presas dar niekam nepamaišė. Įsivaizduokite, kiek laiko sutaupote, jei reikia susmulkinti visą česnako galvą. Jei reikėtų darbuotis peiliu… Būtų išties nemažai darbo. Tad presas yra puikus bet kurio šeimininko ar šeimininkės pagalbininkas. 

Praktiškos ir vietą taupančios virtuvės svarstyklės gali būti dar viena puiki ir virtuvėje reikalinga dovana. Norint puikiai paruošti patiekalą, svarbu žinoti, kiek tiksliai naudojate ingredientų, tad tokios svarstyklės tikrai palengvins jūsų darbą. 

Štai virtuvinių popierinių rankšluosčių laikikliai tikrai pavers darbą patogesniu. Šie daiktai padeda lengviau atplėšti reikiamą kiekį popieriaus, o be to, yra puiki virtuvės puošmena.

Kokybiškų peilių rinkinys būtų įspūdinga Kalėdinė dovana. Tik pagalvokite, kaip patogiai ir greitai aštriais ir kokybiškais naujų peilių ašmenimis jūs smulkintumėte jautieną ar kitus maisto produktus.

Spalvinga ir graži prijuostė padės apsaugoti kulinaro ar kulinarės drabužius nuo atsitiktinių nelaimių virtuvėje. Beje, tai puiki stiliaus detalė, tad atrodysite tarsi iš filmų. Jas lengva prižiūrėti, taigi bus nesunku nuolat palaikyti švarias.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika