www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Ž. Buzo parduotas klubas sulaukė sankcijų dėl galimai „pardavinėtų“ rungtynių

Lietuvos futbolo federacija (LFF) pašalino Marijampolės komandą „MML City“ iš „Optibet“ Pirmos lygos pirmenybių. Pirmadienį turėjusios įvykti rungtynės tarp „MML City“ ir „Kauno Žalgirio B“ futbolininkų nebežaistos.

Apie „MML City“ klubo pašalinimą iš Pirmos lygos pranešė LFF prezidentas E. Stankevičius.
J. Stacevičiaus / LRT nuotrauka.

„Dėl Marijampolės komandos buvome gavę ne vieną signalą iš atitinkamų institucijų, todėl turėjome imtis veiksmų. Nėra malonus atvejis, kai čempionato eigoje komanda turi būti pašalinta iš čempionato, tačiau manome, kad šiuo atveju tai yra vienintelis teisingas žingsnis“, – LFF pranešime sakė federacijos prezidentas Edgaras Stankevičius.

Pirmoje lygoje žaidžiantis „Marijampole City“ klubas nemoka atlyginimų savo žaidėjams, o galiausiai buvo gautas pranešimas ir dėl galimai sutartų rungtynių.

Su „Marijampole City“ pavadinimu sezoną pradėjęs klubas dabar jau vadinasi „MML City“. Permainos susijusios su naujais savininkais ir investuotojais iš Sakartvelo. Iš Žydrūno Buzo klubą nupirkęs Levanas Hulordava „15min.lt“ žurnalistui Mantui Krasnickui duotame interviu skambiai pasakojo, kaip jis nori investuoti į futbolą Lietuvoje ir čia sukurti stebuklingą komandą, tačiau realybė pasirodė daug niūresnė.

Vienas po kito žaidėjai ėmė vis garsiau kalbėti apie neišmokėtas algas, o liepos pradžioje ant „MML City“ krito įtarimai dėl galimo manipuliavimo rezultatu. Rungtynių su Kretingos „Minija“ pabaigoje 2:1 pirmavęs Marijampolės klubas galiausiai prasileido du įvarčius per teisėjo pridėtą laiką ir pralaimėjo 2:3. Būtent dėl šios dvikovos ir gauti pirmieji pranešimai dėl galimai sutartų rungtynių.

E. Stankevičius atskleidė, kad LFF yra sulaukusi net trijų „raportų“ iš lošimus prižiūrinčių agentūrų dėl įtartinų „MML City“ rungtynių. Be jau minėto atvejo abejotinai atrodo rugpjūtį vykęs mačas su Vilniaus „Žalgirio B“ ekipa, kurį pastaroji laimėjo 6:0, o trečias pranešimas buvo dėl rugsėjo 15 d. „MML City“ pralaimėjimo 2:6 Plungės „Babrungui“. „Pavyzdžiui prieš susitikimą su Plungės „Babrungu“ buvo gautas raportas, kad atliekama daug statymų, jog „MML City“ pralaimės ne mažiau 4 įvarčiais ir rungtynėse iš viso bus įmušti bent 7 įvarčiai“, – kalbėjo E. Stankevičius.

Pirmos lygos tvarkaraštis nesikeis, nes sužaista daugiau nei pusė sezono. Visose likusiose „MML City“ rungtynėse komandai bus įskaityti techniniai pralaimėjimai.

Šiuo metu Marijampolės ekipa yra aštunta su 11 pergalių, 2 lygiosiomis, 9 pralaimėjimais ir 35 taškais.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika