www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

„Kelio į žvaigždes“ dalyvio kūną rado Šešupėje

Rolandas Skripkaitis-Rūlė.

Vakar Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai iš policijos gavo pranešimą, kad reikia narų pagalbos Šešupėje paieškoti nuskęsti galėjusio žmogaus. Paaiškėjo, kad ieškoma žinomo žmogaus, 43 metų Rolando Skripkaičio, dar kitaip vadinamo Rūlės, kuris prieš kurį laiką išgarsėjo televizijos projekte „Kelias į žvaigždes“.

Tiksliai nebuvo žinoma, kad žmogus nuskendo, bet kadangi jis sekmadienį pradingo ir negrįžo namo, su juo nebuvo įmanoma susisiekti, trečiadienį artimieji kreipėsi į policiją. Toje Šešupės vietoje, kur atlikėjas mėgdavo maudytis, ant kranto buvo rasti jo raktai.

Apie 17 val., Šešupėje, ties Kauno gatve, pasroviui buvo pradėtos marijampoliečio paieškos. Upė negili, nusekusi, gelbėtojai tiesiog brido vandeniu.

Netrukus narai Šešupėje, netoli Profesinio rengimo centro, apie 100 metrų nuo tos vietos, kur vyras mėgo maudytis, 1,5 metrų gylyje, žolėse rado vyriškio kūną. Vyras buvo su drabužiais. Skenduolį narai ištraukė į krantą ir perdavė policijos pareigūnams.

Dėl atlikėjo mirties pradėtas tyrimas.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika