www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Sulaikytas nepilnamečiams narkotines medžiagas platinęs marijampolietis

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai surengė operaciją nukreiptą prieš narkotinių ir psichotropinių medžiagų prekybą nepilnamečiams Marijampolės mieste.

Marijampolės apskrities VPK nuotrauka.

Operacijos metu buvo sulaikytas Marijampolės miesto gyventojas (gim. 1999 m.), bei iš jo psichotropinės medžiagos – amfetamino įsigijęs 16 metų amžiaus marijampolietis. Kratų metu, pas įtariamą narkotinių bei psichotropinių medžiagų prekeivį, namuose, rasta paslėpta 100 eksatzi tablečių bei galimai didelis kiekis psichotropinės medžiagos – amfetamino.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurį kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūra. Už šią nusikalstamą veiką grasia laisvės atėmimas iki 12 metų.

Policija pabrėžia, jog narkotinių bei psichotropinių medžiagų prekyba, ypač orientuota į prekybą nepilnamečiams, yra policijos vykdomos proaktyvios veiklos prioritetas, į kurį dedami vis didesni žmogiškieji ištekliai.

Marijampolės apskrities VPK informacija

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika