www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Žmogui gyvybę išgelbėjo dūmų detektorius

Pirmadienį Kazlų Rūdos gyventojui gyvybę išgelbėjo dūmų detektorius. Ant viryklės užkaitęs puodą su valgiu vyras taip įmigo, kad negirdėjo nei kaip, prisvilus maistui, kaukė dūmų detektorius, kaip į duris beldė kaimynai, į vidų, išlaužę duris, įėjo ugniagesiai.

Ričardo Pasiliausko nuotrauka.

Kazlų Rūdos Atgimimo gatvės daugiabučio namo gyventojai apie 17 val. išgirdo kaimyno bute aidintį dūmų detektorių, jautėsi dūmų kvapas. Gyventojai bandė prisibelsti į minėto buto duris, bet nesėkmingai. Apie įvykį jie pranešė Bendruoju pagalbos telefonu. Nurodytu adresu išskubėjo ugniagesiai gelbėtojai. Tikrai iš nurodyto buto sklido dūmai, bet durų ir pareigūnams niekas neatidarė. Išlaužę duris gaisrininkai ant viryklės rado degantį puodą su susvilusiais maisto likučiais. Ugniagesiai puodą nukėlė nuo viryklės, užgesino ugnį, atidarinėjo langus.

Buto šeimininkas ramiausiai miegojo ir toliau. Baiminantis, kad jis nebūtų apsinuodijęs dūmais, iškviesti medikai. Apžiūrėję miegalių jie konstatavo, kad žmogus sveikas. Gaisras baigėsi palyginti laimingai.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika