www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Manoma, kad namas padegtas tyčia

Naktį į sekmadienį Kazlų Rūdos savivaldybės Bagotosios kaime padegtas namas, kuriame gyveno moteris su vaikais. Laimė, gyventojai per gaisrą nenukentėjo.

Ričardo Pasiliausko nuotrauka.

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnams apie gaisrą buvo pranešta prieš trečią valandą. Į gaisravietę išskubėjo ugniagesių ekipažai.

Bagotosios kaimo Beržų gatvėje degė namo siena. Ją iki atvykstant ugniagesiams gesintuvu užgesino laiku gaisrą pastebėję gyventojai. 

Gaisrininkai, apžiūrėję gaisravietę, konstatavo, kad apdegusi išorinė namo siena 10 m² plote iri 2 m² sienos mansardoje, namo viduje. Taip pat apdegė 2 m² stogo šiltinimo medžiagos  ir 4 m² stogo plėvelės.

 Gaisrininkai, baimindamiesi, kad ugnis neįsižiebtų iš naujo, nuardė apdegusias medines namo dailylentes iš lauko pusės bei gipso kartoną iš vidinės namo pusės, perliejo sieną vandeniu.

Šalia gaisravietės buvo rasta deglų. Todėl manoma, kad namas padegtas tyčia, apliejus sieną degia medžiaga ir uždegus ją.  Nuostolis – 1 000 eurų.

Pirminiais duomenimis, gaisrą galėjo sukelti namo gyventojams artimas žmogus. Tyrimą pradėjo policija.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika