www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Nuo pirmadienio Marijampolėje pradedamas šildymo sezonas

Ričardo Pasiliausko nuotrauka.

Šiandien Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis savo „Facebook“ paskyroje pranešė, jog nuo spalio 16 d. Marijampolėje skelbiama šildymo sezono pradžia.

K. Podolskis nurodė, jog gyventojai ir kiti šilumos vartotojai gali patys nuspręsti savo pastatų šildymą pradėti ir kitu laiku, negu Savivaldybės nustatyta šildymo sezono pradžia.

Vartotojai, norintys savo patalptas pradėti šildyti vėliau, turi apie tai kuo skubiau pranešti savo namo Valdytojui (namo administratoriui ar bendrijos pirmininkui).

Valdytojas, atsižvelgdamas į daugumos namo gyventojų pageidavimus, pateiks raštišką prašymą su jų parašais pastato šildymo sistemų Prižiūrėtojui ir UAB ,,Litesko“, „Marijampolės šiluma“.

Kalvarijos savivaldybė praneša, jog šildymo sezoną pradeda nuo spalio 12 d.

Kazlų Rūdos savivaldybėje nuo šiandien (spalio 11 d.) šildymas bus įjungtas savivaldybės administracijos, švietimo, kultūros, sporto, sveikatos priežiūros, socialinės paramos įstaigose, o spalio 12 d. – daugiabučiuose.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika