www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Pranešimai apie užminuotas mokymo įstaigas

Nuo pat penktadienio ryto policija pradėjo gauti pranešimus apie galimai užminuotas mokyklas, darželius ir švietimo įstaigas. Per visą Lietuvą iki 9 val. jau buvo gauta 300 tokių pranešimų.

Ričardo Pasiliausko nuotrauka.

Kaip „Suvalkietį“ informavo Marijampolės apskrities VPK Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Gintarė Navickaitė, komisariatas nuo 8 iki 11 val. gavo 16 pranešimų apie regione esančiose mokymo bei ugdymo įstaigose padėtus sprogmenis. Marijampolėje tokių pranešimų – 11. Pranešta, kad užminuotos Rygiškių Jono, Sūduvos gimnazijos, darželiai „Šaltinėlis“, „Rūta“, Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka, Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykla ir kt.

Pasak Komunikacijos poskyrio specialistės G. Navickaitės, policija individualiai tiria kiekvieną atvejį. Daugelyje įstaigų ugdymo procesas nebuvo nutrauktas, iš pastatų žmonės neevakuoti. Evakuoti Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklos mokiniai ir pedagogai.

Policijos departamentas pranešė, kad tai greičiausiai centralizuotai surengta ataka, siekiant sutrikdyti spec. tarnybų darbą.

Prašoma žmonių nepanikuoti, elgtis ramiai, vykdyti pareigūnų nurodymus.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika