www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Greitai pastatomos pirtys greitai ir dega

Sekmadienio naktį Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai skubėjo gesinti gaisro į Kazlų Rūdos savivaldybės Pačtoriškės kaimą. Prieš antrą valandą čia esančioje sodyboje užsiliepsnojo pirtis.

Asociatyvi nuotrauka. Ričardas Pasiliauskas.

Pasak gaisrininkų, pirtis buvo pastatyta ant polių, atvežta jau surinkta. Šiuo metu tokios visiškai įrengtos pirtys Lietuvoje populiarios, nes jas galima greitai įsigyti. Pirtyje būna sumontuota ir krosnis.

Ugniagesiai, atskubėję į nelaimės vietą, rado 3×6 m dydžio pirtį liepsnojančią. Pirtis sudegė visiškai, sudegė ir šalia jos buvęs kubilas. 

Šeimininkai pasakojo, kad iš vakaro kūreno pirtį, mėgavosi jos teikiamais malonumais. Šalia yra kubilas, vandens tvenkinys. Vėlai vakare šeimininkas dar ruošėsi apžiūrėti pirtį, bet paskui pamiršo, atsigulė miegoti. Jį pažadino liepsnos pašvaistė.

Pasak ugniagesių, realiausia gaisro priežastis – netvarkingai įrengta krosnis, ji per arti degių konstrukcijų, neišlaikyti saugūs atstumai. Nuo įkaitusios krosnies įkaito šalia esančios degios medžiagos, kurios pamažu ruseno, kol įsiplieskė ugnis, sunaikinusi visą pirtį.

Sodybos šeimininkai sakė, kad pirtį kūreno tik antrą kartą.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika