www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Įtariama, kad tvartą padegė iš keršto

Pirmadienį 20.26 val. ugniagesiai gavo pranešimą, kad Vilkaviškio rajono Vištyčio seniūnijos Girėnų kaime dega ūkinis pastatas. Apie gaisrą pranešė kaimynai, šeimininkų tuo metu nebuvo namuose.

Atvykę į Papečkių gatvę ugniagesiai dviejų galų ūkinio pastato stogą rado apimtą liepsnų. Mūrinė dalis dar laikėsi. Medinė, kurioje buvo sukrautos malkos, anglys, liepsnojo.

Sudegė didžioji dalis pastato stogo, likusi dalis buvo nuardyta. Sudegė perdanga. Pastato viduje buvo sandėliuojamos malkos ir anglys, dalis jų apdegė. Apsaugoti ir išgelbėti už penkių ir dešimties metrų stovintys mediniai garažai, už 18 metrų esantis gyvenamasis namas.

style="display:block" data-ad-client="ca-pub-8077967890001014" data-ad-slot="9654008404" data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Gaisravietę apžiūrėję Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai mano, kad ūkinis pastatas padegtas tyčia. Prie tokias išvados prieita, nes tvarte nebuvo vykdoma jokia veikla, nebuvo išvedžiota elektra. Be to, ir gaisro židinys buvo išorinė pastato siena.

Nusikaltimą tiria policija. Atsirado liudininkų, pasakojančių, kad matė nuo gaisravietės  nubėgantį žmogų. Ne paslaptis ir tai, kad sodyboje gyvenę žmonės konfliktavo su kitu kaimo gyventoju, jiems buvo grasinta.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika