www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kaip kuo smagiau praleisti laiką Maljorkoje?

Jei svajojate apie šauniai praleidžiamą laiką Maljorkoje, kuri yra poilsiautojų itin pamėgta Viduržemio jūros sala, vos išlipę iš lėktuvo, jei čia atskridote kartu su šeima ar su gerais draugais, nedelsdami pasirinkite automobilio nuomos paslaugą. Tik tada per kuo trumpesnį laiką ir patogiai galėsite tikėtis pamatyti kuo daugiau šios salos grožybių.

www.pexels.com nuotrauka

Kokie yra automobilių nuomos ypatumai Maljorkos saloje?

Puiku yra vien tai, kad čia klientams yra sudarytos kiek tik įmanoma palankesnės nuomos sąlygos. Pavyzdžiui, klientams ne tik yra įskaičiuotas draudimas ir oro uosto taikomas apmokestinimas, bet ir garantuojama techninė pagalba kelyje, kai važiuosite susipažinti su Maljorkos salos įžymybėmis.

Nuomos punktuose galima išsinuomoti bet kurio modelio automobilį. Aišku, kuo mažesnio dydžio automobilį rinksitės, tuo jis jums pigiau kainuos. Tiesa, norint išsinuomoti automobilį, su savimi būtina turėti galiojantį asmens tapatybės dokumentą ir vairuotojo pažymėjimą. Be to, vairavimo stažas turi būti didesnis nei dveji metai.

Nuo ko pradėti pažintį su Maljorka?

Atsidūrus Maljorkoje pirmiausiai reikia aplankyti jos sostinę – Palmą. Joje visus lankytojus savo išskirtiniu grožiu ir architektūrine elegancija stulbina katedra Santa Maria, kurios statybos truko net keturis amžius.

Antrasis ypatingo dėmesio vertas statinys – tai Belverio pilis. Įspūdinga jos istorija. Iš pradžių ji buvo karališkosios šeimos rezidencija, vėliau tapo kalėjimu, dabar atlieka muziejaus paskirtį. O istorijos mėgėjams būtinai reikia pabuvoti Polentijos, romėnų įkurto miesto griuvėsiuose, šalia veikia muziejus, kuriame eksponuojami archeologinių kasinėjimų toje vietoje radiniai.

Kas įdomesnio Maljorkos saloje laukia gamtos mylėtojų?

Dėmesio vertas Solerio miesto botanikos sodas įkurtas maždaug prie pusšimtį metų. Jame galima rasti augalus, kurie priartėjo prie išnykimo ribos. Čia auga labai reti augalai būdingi šiam kraštui. O Maljorkos pietvakarinėje pusėje yra nedidelis Deia kaimelis, kurį iš visų pusių supa išskirtinio grožio gamta.

Čia nerasi nė pėdsako to, kas būna įprasta mieste. Taip pat negalima pražiopsoti garsiųjų salos urvų, iš kurių pats ilgiausias Kampovos urvas, siekiantis net šešiolika kilometrų. Jame gausybė stalagmitų ir stalaktitų varveklių.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika