www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Skaniausia Rasos mišrainė

Šį receptą „Suvalkiečiui“ pasiūlė muzikos mokytoja Rasa Kyburienė. Ji sakė, kad kai susirenka visa šeima, tai yra būtinas patiekalas, nes visiems labai skanu. Kadangi mišrainei reikalingas majonezas, tai gal ne visi sveikos gyvensenos gyventojai plos katučių. Tačiau jie tikrai žino, kaip namuose pasigaminti gerą, sveiką ir labai skanų majonezą.

Šios užkandinės salotos sočios, o granato sėklytės suteikia tokį „cinkelį“ ir gaivumo jausmą, kad valgysime net čepsėdami! Jei neturime granato, tai puikiai tiks ir džiovintos spanguolės.

Patiekalui reikės:
1 granato (arba džiovintų spanguolių),
2 rūgščių obuolių,
1 svogūno,
3 kiaušinių,
200 g konservuoto tuno,
100 g majonezo,
50 g grietinės,
100 g sūrio (Rasa perka tarkuotą „Džiugą“),
juodų maltų pipirų ir druskos.

Kaip gaminti?

Majonezą sumaišykime su grietine.

2 šaukštus šio padažo sumaišykime su smulkintu svogūnu, pasūdykime, įberkime pipirų ir šia mase padenkime lėkštės, kurioje serviruosime, dugną.

Tuną taip pat pasmulkinkime, papipirinkime ir sumaišykime su 2 šaukštais majonezo-grietinės padažo. Šią masę dėkime ant svogūnų sluoksnio.

Virtus kiaušinius pasmulkinkime, pasūdykime, sumaišykime su padažu ir padenkime tuno sluoksnį.
Obuolius nulupkime, supjaustykime kubeliais ir iškart sumaišykime su majonezo-grietinės padažu. Šį sluoksnį klokime ant kiaušinių.

Salotų viršų apibarstykime tarkuotu sūriu ir granato sėklomis.

Palaikykime salotas šaldytuve bent 3 val. O jau tada!

Tik liežuvio neprarykime!

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika