www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kokios papildomo šildymo priemonės yra geriausios?

Šiais metais buvo gana šiltas ruduo, tad šildymo sezonas prasidėjo tik spalio pabaigoje. Tačiau teko išgirsti žmonių nusiskundimų, jog namuose jau šaltoka. Tokiais atvejais tenka griebtis priemonių, kaip pasišildyti namus. Puiki išeitis – elektriniai radiatoriai. Jie tikrai pagelbėja, kai nebūna įjungtas šildymas, o namuose jau vėsoka. Elektriniai Van2o radiatoriai nesausina oro ir jį išlaiko gaivų, o dėl neįkaistančio paviršiaus jie saugūs naudoti patalpose, kuriose yra vaikų.

Atsižvelkite į šildytuvo tipą

Gana populiarūs yra elektriniai ventiliatoriniai šildytuvai. Tačiau jie turi vieną trūkumą – girdisi triukšmas. Be abejonės, toks šildytuvas puikiai tiks tiems, kurie nori labai greitai įšildyti patalpą, nes pats šildytuvas labai greitai sušyla. Radiatoriams reikia šiek tiek daugiau laiko įkaisti, bet jie dirba visiškai tyliai ir ilgiau išlaiko šilumą. Vėlgi, ventiliatoriniai šildytuvai yra lengviau pernešami iš vienos vietos į kitą, tačiau elektriniai radiatoriai yra gana ploni ir jie būti tvirtinami prie sienos arba pastatomi.

style="display:block" data-ad-client="ca-pub-8077967890001014" data-ad-slot="9654008404" data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Elektriniai radiatoriai tinka bet kokio tipo patalpos. Tiek butams, tiek nuosaviems namams, tiek biurui ar kitoms darbo patalpoms. Jų dizainas yra išties patrauklus. Tad ne tik puikiai sušildys patalpą, bet ir papuoš namų ar darbo interjerą. Jeigu, visgi, norisi ventiliatoriaus funkcijos, galite rinktis prietaisus su integruotu ventiliatoriumi, kuris padės šilumą paskirstyti greičiau.

Elektrinių radiatorių privalumai

Jų išties yra nemažai. Nors šie prietaisai sukurti palyginus visai neseniai, jų populiarumas labai yra didelis. Taigi, apie šių radiatorių privalumus:

  • Ekonomiškumas ir efektyvus šildymas;
  • Elektroninis termostatas;
  • Nedegina deguonies ir dulkių;
  • Išlaiko oro gaivą ir jo nesausina;
  • Ilgas garantinis laikas;
  • Galimybė pasirinkti norimos galios radiatorių;
  • Patrauklus dizainas;
  • Patogus įrengimas – galima ir pastatyti, ir pritvirtinti prie sienos;
  • Užtikrinamas saugumas. Daugelis modelių turi automatinio išsijungimo funkciją, jei šildytuvas yra nuverčiamas.
  • Ilgaamžiškumas – įsigiję elektrinį radiatorių galėsite būti tikri, kad jis ilgai jums tarnaus.

Taigi, netgi prasidėjus šildymo sezonui, galima pasirūpinti šiais įrenginiais. Juolab, kad prekybininkai dažnai taiko įvairias nuolaidas ir akcijas. Ypač tai būdinga internetinei prekybai.

Užs.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika