www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Gaisrą sukėlė į plastikinį kibirą supilti neatvėsę pelenai

Kūrenimo sezonas dar neseniai prasidėjo, o ugniagesiai jau registruoja pranešimus apie gaisrus. Viena iš klasikinių gaisrų kilimo priežasčių – gyventojai neatsargiai elgiasi su pelenais. Pasak ugniagesių, neretai žmonės neatvėsusius pelenus supila į konteinerius, kurie pastatyti arti ūkinių pastatų ar į plastikinius kibirus ir dėl to kyla gaisrai.

Ričardo Pasiliausko nuotrauka.

Ketvirtadienį toks pranešimas buvo gautas iš Marijampolės Gumbinės gatvės. Vakare Bendruoju pagalbos telefonu  pranešta, kad namo rūsyje kažkas dega. Atvykę gaisrininkai rado rūsyje prie kietojo kuro katilo degančius į plastikinį kibirą supiltus pelenus. Apdegė du kvadratiniai metrai medinės sienos, trūko vandens vamzdis. Laimė, kad gaisras pastebėtas laiku, tad didesnės nelaimės išvengta.

Tą pačią dieną Vilkaviškio rajono Stirnėnų kaime dėl netvarkingos krosnies dūmuose paskendo dviejų aukštų namas. Gaisrininkai iš pastato, kad neapsinuodytų smalkėmis, išvedė dvi moteris ir du vyrus. Juos apžiūrėjo medikai. Žmonės nenukentėjo.

Atviros ugnies nebuvo, užteko išvėdinti patalpas ir užgesinti krosnį. 

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika