www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Kriminalistai iš nusikaltėlių paėmė narkotikų, kurių vertė  300 tūkst. eurų

Marijampolės apskrities VPK Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai slaptos operacijos metu užkirto kelią narkotinių bei psichotropinių medžiagų tiekimui į Marijampolės apskritį. Šiuos nusikaltimus vykdžiusių asmenų veikla sustabdyta. Kriminalistų atlikto tyrimo metu atskleista narkotikų tiekimo į Marijampolės apskritį schema.

Marijampolės apskrities VPK nuotraukos.

Slaptos operacijos metu sulaikytas 33 metų vyriškis, kuris disponavo labai dideliais kiekiais narkotinių ir psichotropinių medžiagų. Kriminalistai atlikę kratas bei kitus procesinius veiksmus surado 12 kilogramų kokaino, kristalų, apie 5000 tablečių „Ekstazi“ ir LSD. Taip pat paimta 80400 eurų, galimai gautų iš narkotinių medžiagų prekybos. Paimtų narkotinių medžiagų vertė siekia 300 tūkst. eurų.

Sulaikytam vyriškiui teismas skyrė suėmimą trims mėnesiams. Tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė Nomeda Urbonavičienė.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika