Pažinimo laboratorija 2020

Dovanos idėja!!!

190px

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Darbuotojai

 

 

Redaktorė Birutė Montvilienė

tel.:  51474, 8 616 53036

el. p.: redaktorius@suvalkietis.lt , birute@suvalkietis.lt

 

 

 

 

Redaktoriaus pavaduotoja Regina Kulbokaitė (savivaldybių darbas, verslas)

tel. 53967

el. p. regina@suvalkietis.lt

 

 

 

Fotokorespondentas Ričardas Pasiliauskas (sportas)

tel. 8 656 91005

el. p. sportas@suvalkietis.lt

 

 

 

 

 

Korespondentė Loreta Tumelienė (socialinės problemos, eismas, teisėtvarka)

tel. 50855

el. p. loreta@suvalkietis.lt

 

 

 

 

Korespondentė Jolanta Račaitė (kultūra)

tel. 54350

el. p.  jolanta@suvalkietis.lt

 

 

 

 

Korespondentė Nijolė Linionienė (kultūra)

tel. 50853

el. p. nijole@suvalkietis.lt

 

 

 

Korespondentė Rita Ližaitytė (žemės ūkis, kelionės, maistas)

tel. 53358

el. p. rita@suvalkietis.lt

 

 

 

 

 

Korespondentė Loreta Akelienė (švietimas, jaunimas)

tel. 52495

el. p. loret@suvalkietis.lt

 

 

Techninis skyrius:

 

 

Maketuotojas Rimantas Vosylius

tel. 54607

el. p. rimas@suvalkietis.lt

 

 

 

 

Korektorė Marija Burbienė

tel. 52495

el. p. marija@suvalkietis.lt

 

 

Buhalterija, prenumerata, skelbimų skyrius:

 

 

Vyr. buhalterė Dalia Jaudegienė

tel. 51925

el. p. buhalterija@suvalkietis.lt

 

 

 

Kristina Ardickaitė (skelbimai, prenumerata, sąskaitos)

tel. 51925

el. p. reklama@suvalkietis.lt

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.