Pažinimo laboratorija 2020

Dovanos idėja!!!

190px

Jau galite užsiprenumeruoti „Suvalkietį“ neišeidami iš namų.

Taip pat galite užsakyti skelbimą, sveikinimą ar užuojautą.

 

Gelbsti artimieji

Nijolė Meškaitienė sako, kad nors abiejų su vyru sveikata nėra gera dėl negalios nesijaučia atskirti nuo visuomenės. Liudvinavo seniūnijos gyventoja Nijolė Meškaitienė jau sulaukusi septyniasdešimties metų. Negalią turi ir vyras, ir ji. Moteris tik ką po kelio sąnario operacijos, reikia pasisaugoti, kol sugis.
Pasak pašnekovės, gyvenant kaime, nepaisant negalių, dirbti reikia. „Turime 36 arus žemės, norisi patiems sodybos aplinką susitvarkyti, daržą nusiravėti. Aišku, dukros padeda, bet darbas labai gera terapija. Neleidžia užsisėdėti, priverčia judėti. Pasiramsčiuodama lazdele aš ir daržą apsiraviu. Ko nevaliojame su vyru nudirbti, dukros padaro“, – pasakoja N. Meškaitienė.
Moteriai nejausti atskirties padeda ir tai, kad ji – savarankiška. Taip pat visokeriopą pagalbą teikia vaikai. „Žentas važinėja su automobiline parduotuve, tad apsipirkti mums nereikia niekur važiuoti, nereikia sunkių krepšių tampyti. Atvažiuoja į kiemą, o mes nusiperkame, ko norime. Užtenka mums ir dėmesio, ir pinigų, kad tik sveikatos būtų. Aišku, džiugina, kai esame kviečiami į renginius, galime paklausyti koncerto, pabendrauti vieni su kitais, pabūti šventinėje aplinkoje“, – sako moteris.

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.