------------------------------------
190px
------------------------------------

Dovanos idėja!!!

190px
------------------------------------

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

Balkonų stiklinimas – ne prabangos klausimas

Vieni žmonės gyvena nuosavuose namuose, kiti butuose. Pastariesiems aktualu, kur siūlomas kokybiškas balkonų stiklinimas. Bet ar tai nėra prabangos klausimas?

Nevyniojant žodžių į vatą galima pasakyti, kad balkonų stiklinimas nėra vien į prabangą orientuotas sprendimas. Tai greičiau elementaraus komforto ir, žinoma, estetikos klausimas.

Balkonai stiklinami dėl įvairių priežasčių:

  • Norisi, kad vaizdas iš lauko būtų kuo geresnis.
  • Norisi, kad balkonas būtų funkcionalesnis (juk skiriasi erdvė, į kurią pučia vėjas ir lyja, nuo erdvės, kuri izoliuota nuo aplinkos negandų).
  • Norisi mėgautis modernesniu būstu (tiesmukiškai tariant – juk nebe sovietmetis).
  • Suvokiama, kad balkono įstiklinimas – tikslinga investicija į namų jaukumą.
  • Nesinori atsilikti nuo kaimynų (skamba kurioziškai, bet tai visgi skatina stiklinti balkoną ir apskritai gyventi tvarkingai).

Taigi, kaip matote, balkonų stiklinimas nėra vienareikšmis klausimas, be to, kai kurios priežastys tikrai svarios.

Bet praktiški interesantai pasiteiraus, ar suma, kurią išleistų stiklinimui, nebūtų pernelyg didelė. Pasinaudoję balkonų stiklinimo paslaugomis atsakytų štai ką: nepaisant to, kiek pinigų skiriama, meistrų iškvietimas yra lyg investicija. Galbūt palyginimas su investicija atrodo kiek banalokas, bet jis kuo puikiausiai atspindi realybę.

Stiklinant balkonus tikimasi bent kelių dalykų. Pirmiausia klausiama, kas konkrečiai įeina į paslaugą. Domimasi kainomis. Nuošalyje nepaliekami ir darbų atlikimo terminai. Viskas svarbu. Ir nemalonu, jei iš karto į ką nors numojama ranka, o vėliau susizgrimbama, jog derėjo išsiaiškinti iš anksto.

Ar sudėtinga pateikti tikslią darbų kainą? Patyrę meistrai sąmatą laiko savaime suprantamu dalyku, tad klientams nereikės nerimauti, ar planuojama suma neprasilenks su realybe. Aišku, galutinė suma nuo sąmatos gali skirtis vienu kitu euru, tačiau skirtumas gali būti nebent simbolinis.

Kad ir kokiame rajone žmogus gyvena, kad ir kokiame aukšte yra butas, įstiklinti balkoną yra naudinga. Tai dažniausiai suprantama ne kaip prabanga, o kaip tikslingas sprendimas siekiant komforto ir praktiškesnio erdvės išnaudojimo. Nes neįstiklintas ir įstiklintas balkonas – du labai skirtingi dalykai. Vienu atveju erdvė kelia daug kompromisų, o kitu atveju ji pakeičia visą butą į gerąją pusę.

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.