------------------------------------
190px
------------------------------------

Dovanos idėja!!!

190px
------------------------------------

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

Bičių pienelis – labai naudingas, bet su saiku

Darbštus kaip bitė – tai posakis, kurio reikšmė nenublanksta nei kalbant apie žmones, nei apie bites. Mat darbščiosios bitės suneša tiek gėrio! Vienas iš to gėrio pavyzdžių – bičių pienelis.

Bičių pienelio galima įsigyti iš bitininkų arba vaistinėse, tačiau svarbu žinoti:

  • Šio produkto negalima vartoti, jei esate alergiškas bičių produktams
  • Negalima vartoti, jeigu kamuoja antinksčių ligos.
  • Negalima vartoti ir brendimo laikotarpiu.

Farmacininkai taip pat pabrėžia, jog bičių pienelis nerekomenduojamas vakarop. Jei pavartojote bičių pienelio po pietų ar vakare ir nesisekė užmigti, tikėtina, jog pienelis ir yra „kaltininkas“.

Beje, kaip pastebėjote, buvo pasitelktos tokios frazės kaip „negalima vartoti“. Ar kai kuriais atvejais iš tikro reikia didelio griežtumo? Į šį klausimą geriausiai atsakys gydytojas ar vaistininkas, mat kiekvieno žmogaus organizmas ir to organizmo problemos skiriasi.

Aktualu paminėti, kad:

  • Bičių pienelis nėra produktas, kurio ištakos siektų seniausius amžius. Vis dėlto atlikta tyrimų, o ir paplitimas nemažas. Lietuvoje šis produktas irgi nebėra egzotika.
  • Kaip jau galėjote suprasti, vartojant reikėtų laikytis paprasto principo – SAIKINGUMO.
  • Prieš vartojimą naudinga pasitarti su gydytoju ar vaistininku.
  • Bičių pienelis padeda spręsti įvairias problemas (pavyzdžiui, virškinamojo trakto), yra tonizuojantis, tačiau nederėtų kliautis vien nuogirdomis.

Šioje temoje yra nemažai dalykų, o norint juos aptarti pavyktų ir knygą parašyti. Ką ir kalbėti apie patį medų, kuris savybėmis džiugina ir jauną, ir seną. O artėjant Kalėdoms norėtųsi pasakyti, jog medus ar medaus skanėstas gali pamaloninti jūsų artimuosius, bičiulius, kolegas. Dovanoti bičių pienelį gal ir nėra tinkamiausias sprendimas, mat nežinote, ar adresatui tokia dovana tiks, tačiau stiklainis medaus – vienas geresnių variantų.

Na, o apibendrinant tai, kas aptarta apie bičių pienelį, reikėtų išskirti štai ką: nauda akivaizdi, bet piktnaudžiavimas tos naudos nedidina. Kaip jau rašyta, visko turėtų būti su saiku. Tada ir sveikata bus stipri, ir nereikės galvoti, kodėl neužmiegama ar pan. Prieš vartojimą dera pasikonsultuoti, kad bičių pienelio privalumai nugalėtų bet kokius trūkumus, o sveikata būtų neproblemiška.

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.