------------------------------------
190px
------------------------------------

Dovanos idėja!!!

190px
------------------------------------

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

Funkcinės lovos – neišmatuojama pagalba slaugomiems žmonėms

Funkcinės lovos – ne ta tema, kuri būtų dažnai eskaluojama TV ekrane ar radijuje. Tačiau tai nepaneigia svarbumo.

Teiginys, kuriam prieštarauti būtų keista: funkcinės lovos yra neišmatuojama pagalba, jos palengvina slaugos procesą ir suteikia kiek įmanoma daugiau patogumo pacientams. Tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas baldas atitiks poreikius. Kelios rekomendacijos, ko nereikėtų praleisti renkantis:

  • Kokios yra gulimosios dalies padėtys?
  • Ar lovos šonuose yra apsaugos?
  • Ar yra valdymo pultas?
  • Ar lova su ratukais ir stabdžiais?
  • Ar lova su CE sertifikatu?
  • Ar (ir kokia) suteikiama garantija?

Šie klausimai itin svarbūs, jų nepraleidus, nenumojant ranka nė į vieną, tikėtina įsigysite geresnį produktą. Nes funkcinės lovos nauda atsiskleidžia tada, kai baldas atsakingai pasirinktas.

Derėtų plačiau pakalbėti apie vieną iš minėtų funkcijų – ratukus ir stabdžius. Jei prireiktų funkcinę lovą pernešti į kitą patalpą, tai būtų iššūkis. Tačiau ratukai šį uždavinį gerokai palengvina. O ratukai be stabdžių – ne pats saugiausias variantas, tad gamintojai apgalvotai įmontuoja stabdžius. Taip pervežti lovą tampa gerokai paprasčiau, nereikia kviesti kelių stiprių vyrų, kurie pakeltų ir neštų (beje, sumažėja tikimybė kur nors užkliūti, nubraukti durų staktos kampą ar sudaužyti kokį veidrodį).

Taip pat reikėtų aptarti CE sertifikato reikšmę. Sertifikuotas produktas atitinka Europos Sąjungos reikalavimus, keliamus medicinos prietaisams. Tai sufleruoja apie tinkamumą bei patikimumą. Išleidžiant kelis šimtus eurų tinkamumas ir patikimumas neabejotinai svarbu.

Patogu rinktis internete – taip galima apibūdinti funkcinių lovų asortimentą. Elektroninėse parduotuvėse nesunku palyginti ir pačius produktai, ir jų kainas. Tačiau prieš perkant verta pasidomėti, kokia tai parduotuvė, ar neapgaus. Vienas iš būdų – paskaitinėti atsiliepimus kitose svetainėse.

O apibendrinant galima teigti, jog specialių lovų reikšmė ypač didelė, bet perkant būtina atsižvelgti į įvairius niuansus, antraip rizikuojama įsigyti gaminį, kuris tiks ne šimtu procentų. Nepraleiskite ir tokių formalumų kaip sertifikatai ar garantija. Svarbu, kad produktų pasiūla – plati ir tikrai įmanoma rasti kokybišką lovą, palengvinančią slaugos procesą – tokią lovą, kuri suteikia ne vien vilties, bet ir patogumo, stiprumo.

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.