------------------------------------
------------------------------------

Dovanos idėja!!!

190px
------------------------------------

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

Kuo gali baigtis patirta trauma UK?

*Niekada nemaniau, kad gali tekti pildyti prašymą gauti kompensaciją už patirtą trauma darbe uk tačiau praėjusiais metais teko susidurti su tikrai nemalonia situacija, kuomet patyriau gana stiprių kūno sužalojimų, dėl kurių ilgai teko lankytis pas gydytojus. Į Angliją atvykau prieš kelerius metus, ir neilgai trukus įsidarbinau viename prekybos centre. Kartais tekdavo dirbti tik prie kasos aparato, tačiau būdavo dienų, kuomet taip pat turėdavai išdėlioti prekes lentynose. Įmonė, kurioje dirbau, prekiavo įvairiomis statybų ir apdailos prekėmis, todėl kartais tekdavo kilnoti tikrai nemažai sveriančias dėžes. Nors darbas nebuvo labai lengvas, tačiau nesiskundžiau: gaunamo atlyginimo pakakdavo ne vien tik būtiniausioms išlaidoms, bet taip pat ir taupymui.

Kartą turėjau surinkti gana didelį užsakymą, todėl prireikė tikrai nemažai pastangų, kad galėčiau tą įgyvendinti. Kaip ir įprasta, užlipau kopėčiomis, ir siekiau ant stelažo esančių prekių, tačiau aukščiau esanti lentyna nebuvo pakankamai stabili, todėl visas jos turinys nukrito tiesiai ant manęs. Atsipeikėjau tik gulėdama ant grindų: skyriaus darbuotojai buvo labai susirūpinę, klausinėjo, kaip aš jaučiuosi, o skyriaus vadovas pranešė, kad greitoji pagalba jau pakeliui. Iš pradžių atrodė, kad kūno sužalojimai nėra labai smarkūs, todėl pamaniau, kad tiesiog atsistosiu, ir tęsiu pradėtus darbus, tačiau pabandžiusi pajudėti supratau, kad taip tikrai nebus, – kūną pervėrė labai aštrus skausmas. Atvykę greitosios pagalbos darbuotojai mane išnešė ant neštuvų, todėl supratau, kad viskas yra kur kas rimčiau nei atrodė iš pradžių.

 

Nuvykus į ligoninę paaiškėjo, kad šio nelaimingo atsitikimo metu patyriau ne tik smegenų sutrenkimą, bet taip pat ir daugybinius kaulų lūžius: turbūt to ir buvo galima tikėtis, nes kritau iš gana didelio aukščio, o viršutinės stelažo lentynos turinys tikrai nebuvo iš lengvųjų. Nors sveikatos būklė buvo tikrai sunki, tačiau stengiausi išlikti pozityvi, ir juokavau, kad pagaliau gavau savo ištarnautą poilsį. Gydytojai tik lingavo galvomis, ir sakė, kad ilsėtis dar teks ganėtinai ilgai. Žinoma, taip ir buvo, tačiau mane guodė tai, kad turėjau daugiau laiko skaityti knygas, o kone kasdien atvykstantys lankytojai tikrai pakeldavo ūpą.

Kartą mane aplankė iš Lietuvos atvykusi draugė, kuri papasakojo girdėjusi apie galimybę gauti kompensaciją. Draugui, pas kurį ji tąkart buvo atvykusi, anksčiau taip pat teko susidurti su panašia situacija, ir tuomet išsikovoti priklausančią kompensaciją padėjo kompanija „Insito Group“, kuri pasirūpino, kad išmoka būtų gaunama kiek įmanoma greičiau. Žinoma, tokia galimybė mane tikrai suintrigavo, todėl netrukus pradėjau ieškoti informacijos, kokius dokumentus gali tekti pateikti, ir kaip vyksta visas procesas. Pasirodo, kad viskas yra gerokai paprasčiau nei man atrodė: tereikėjo pranešti apie šį nelaimingą atsitikimą, o „Insito Group“ darbuotojai pasirūpino visais teisiniais formalumais.

 

Praėjus vos keliems mėnesiams man buvo pranešta, kad sprendimas gauti kompensaciją yra palankus, todėl labai greitai sulauksiu man priklausančios išmokos. Nors maniau, kad bus sumokėta tik už patirtą įvykį, tačiau gauta pinigų suma pranoko mano lūkesčius: taip pat buvo paskaičiuota, kiek gali kainuoti būsimos reabilitacijos išlaidos. Nuo patirto įvykio praėjo kiek daugiau nei vieneri metai: nors gydymas buvo ilgas ir varginantis, tačiau galiausiai man pavyko atsitiesti. Už tai esu labai dėkinga kompanijai „Insito Group“, kuri pasirūpino, kad gaučiau kiek įmanoma didesnę kompensaciją. Būtent tai leido susirasti pačius geriausius fizioterapijos specialistus ir greičiau atsistoti ant kojų. Jei kada nors dar tektų atsidurti panašioje situacijoje, nedvejodama kreipčiausi į šią kompaniją, nes jos darbuotojai dirba greitai ir profesionaliai.

 

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.