------------------------------------
------------------------------------

Dovanos idėja!!!

190px
------------------------------------

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

Patikimiausi baldų gamintojai Marijampolėje

Baldai – tai investicija, kuri, tikisi kone kiekvienas pirkėjas, bus ilgalaikė. Nesinori baldų keisti dažnai, todėl dažniausiai yra stengiamasi juos įsigyti tinkamus, kokybiškus bei patvarius. O vienas geriausių kokybės ir patikimumo garantas – tai geras gamintojo vardas. Jei įmonė rinkojeveikia ne vienerius metus –tai puikus –ženklas, kad pirkėjai jais pasitiki ir jų gaminama produkcija yra kokybiška. Tad šiame straipsnyje pažvelgsime patikimiausius baldų gamintojus būtent Marijampolės srityje.

Žinoma, vienas paprasčiausių būdų įsigyti baldus – tiesiog apsilankyti artimiausioje baldų parduotuvėje ar net norimus baldus užsisakyti internetu. Tačiau jei norite nestandartinių baldų, kurie būtų pritaikyti prie jūsų interjero ar sukurti pagal jūsų užsakymą – parduotuvėje to gauti nepavyks. Būtent tada naudingiausia kreiptis į baldų gamintojus, kurie įprastai priima individualius užsakymus ir sugebės įgyvendinti visas jūsų interjero svajones

„Baldaisa“

Dar 2007-aisiais savo veiklą pradėjusi ir iki šiol sėkmingai Marijampolėje veikianti A.Samuolio individuali veikla „Baldaisa“ jau gerai pažįstama ir užsitarnavusi savo patikimą vardą. Šis gamintojas specializuojasi individualių baldų gamybos srityje. Tad Marijampoliečiai ar šios srities gyventojai, kurie nori išskirtinių baldų, kurtų pagal jų pateiktą užsakymą – gali kreiptis būtent čia. Ilgametė patirtis gamybos srityje užtikrins, kad patyrę gamintojai įgyvendintų kiekvieną jūsų sumanymą.

Iį „Gelumbė“

IĮ „Gelumbė“ jau gerai žinoma ar bent girdėta kone kiekvienam besidominčiam antikvariniais baldais. Pati įmonė baldų negamina, tačiau jos paslaugos bus itin aktualios tiems, kurie planuoja restauruoti, remontuoti ar kitaip atnaujinti turimus baldus. Taip pat ši įmonė suteikia galimybę įsigyti jau gatavų antikvarinių, biuro bei kitų baldų. Įmonė savo veiklą vykdo dar nuo 1995-ųjų metų ir gali pasiūlyti itin platų įvairių baldų pasirinkimą.

UAB „Jogusta“

Įmonė UAB „Jogusta“ taip pat gerai pažįstama daugeliui marijampoliečių, kuriems teko domėtis baldų gamintojais. Įmonė gamina baldus tiek namams, tiek ir biurams. O suburta profesionalų komanda bei naudojamos naujausios baldų gamybos technologijos užtikrins, kad jus pasiektų geriausios kokybės baldai, puikiai atrodantys, itin funkcionalūs bei ilgai tarnaujantys.

IV „Baldų gamyba“

Marijampolės rajone, Skaisčiūnų kaime yra įsikūrusi dar viena baldų gamybos įmonė, kuri specializuojasi baldų darželiams gamyboje. Tiesa, ši įmonė priima užsakymus ir kitiems, nestandartiniams namų baldams pagaminti. Tad jei jei turte mintyse idėją nestandartiniams baldams pagaminti – šioje įmonėje dirbantys savo srities profesionalai padės jums ją įgyvendinti.

Pasirinkus patikimą baldų gamintoja, būsite tikri, kad gausite geriausios kokybės prekes. Taip pat tai itin svarbu tada, jei norite, kad jums baldai būtų pagaminti pagal specialų užsakymą. Patyręs baldų gamintojas mokės puikiai įgyvendinti kiekvieną jūsų sumanymą bei duos naudingu patarimų ir įžvalgų dėl konkretaus baldo dizaino, funkcionalumo, medžiagų pasirinkimo. Savo darbą išmanantis baldų gamintojas itin palengvins visus naujų baldų įsigijimo procesus.

 

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.