------------------------------------
190px
------------------------------------

Dovanos idėja!!!

190px
------------------------------------

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

Gavaltuvoje – popietė „Sveikas, pavasari“

Laimutė Žilinskienė ir jos gėlynas... Didysis mąstytojas Vydūnas yra pasakęs, kad kuriantis žmogus yra gražus… Taip galima apibūdinti žmogų, kuris savo darbščiomis rankomis iš, atrodo, labai paprastų medžiagų, daiktų sukuria stebuk­lus, tai patvirtina savo laisvalaikį rankdarbiams skirianti, spinduliuojanti vidiniu grožiu Laimutė Žilinskienė.
Jeigu kas mano, kad kūrybinei saviraiškai būtinos ypatingos sąlygos, pasirengimas, specialūs mokslai – klysta. Tam tereikia didelio noro ir suvokimo, jog prie darbelių praleistos valandos ir rezultatas atneša visai kitokią, daug vertingesnę gyvenimo prasmę. Jos pasirinktas būdas – iš krepinio popieriaus kuriamos įvairiaspalvės gėlės. Daug valandų praleidusi kūrybinėse dirbtuvėse Laimutė Žilinskienė jau gali ne tik džiaugtis savo darbo rezultatais, bet ir juos parodyti kitiems.
Balandžio 15 dieną Marijampolės kultūros centro Gavaltuvos skyriuje atidaryta pirmoji jos sukurtų dirbtinių gėlių paroda. Moteris visa galva pasinėrė į augalų pasaulį: ramunės, tulpės, bijūnai, rožės, pienės pūkas, saulėgrąžos ir kitos gėlės skleidėsi viena po kitos. Ir štai – parodoje rikiuojasi didelės įvairiaspalvių dirbtinių gėlių puokštės, o jų autorę sveikina visi atėjusieji…
Parodos atidarymo proga buvo parodytas nuotaikingas, linksmas spektaklis „Apsiriko“ (pagal Žemaitę). Jį dovanojo MKC Valavičių skyriaus mėgėjų teatras (vad. Daiva Krampienė).
Kūryba – tai natūrali gyvenimo dalis, nes ir pats gyvenimas – tyra, kurianti jėga. Gal dėl to mūsų vaikai ir mes, suaugusieji, turime prigimtinį polinkį kurti, užsiimti menine veikla? Juk taip atveriame dievišką neišsenkantį kūrybos šaltinį, slypintį mumyse ir mūsų gyvenimuose.
Rita DEGUTIENĖ
MKC Gavaltuvos skyriaus kultūrinių renginių organizatorė
Renginio organizatorių nuotrauka

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.