------------------------------------
190px
------------------------------------

Dovanos idėja!!!

190px
------------------------------------

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

Kviečia parodos

Šių metų jubiliatai: Justinas Prakapas, Alius Berdenkovas, Kęstutis Balčiūnas, Deimantas Populaigis. Tradiciškai „Miesto dienų“ renginius pradėjo parodos: kultūros centre lankytojų laukia net keturios. Dailės galerijoje vėl – „Sugrįžtantys paukščiai“, t. y., šiais metais jubiliejų pažyminčių kraštiečių darbų ekspozicija. Jau ne vienerius metus prisimenami ir mus palikę, ir tebedžiuginantys savo buvimu bei darbais klasikai, nepamirštami ir jaunesni kraštiečiai.
Abi parodas lydėjo molio varpų skambesys – performansą „Mig-ruojantys varpai“ surengė keramikių grupės „Pasiutusios pelėdos“ narės.Kamerinio ansamblio „Cantare“ (vadovė Svetlana Maurutienė) muzika sutikti jubiliatai: Justinas Prakapas (90 metų), Kęstutis Balčiūnas (60 metų), Alius Berdenkovas ir Deimantas Populaigis (abiem po 50). Taip pat eksponuojami Aušros Teresės Tuminaitės-Kučinskienės, mininčios 75-metį, Broniaus Leonavičiaus (85 metai) ir Juozo Olinardo Penčylos (sukaktų 110 metų) kūriniai. Jubiliatai iškilmingai vainikuoti, linkėta kūrybinės sėkmės ir sveikatos.

…Varpo dūžiai pakvietė iš šios į Magdalenos Birutės Stankūnienės menų galeriją, kur atidaryta irgi jau tradicinė mūsų miesto dailininkų darbų paroda. Joje šį kartą eksponuojama trylikos autorių darbai. „Pavadinimą „Slinktys“ pasirinkome todėl, kad ir mūsų kūryba, temos, ir gyvenimo įvykiai yra nuolatinėje kaitoje, – sakė klubo „Žvilgsnis“ vadovė Jūratė Kadusaukaitė-Preikšienė. – Visos temos vienija ir būtį, ir buitį, įvairias jas ir matote…“
Visus autorius pasveikino Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Romualdas Makauskas, pasidžiaugęs, kad esame turtingi talentų, linkėdamas gražių darbų ir šiais, neeiliniais Lietuvai, metais, ir ateityje.
Nijolė LINIONIENĖ
Ričardo PASILIAUSKO nuotraukos

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.