------------------------------------
------------------------------------

Dovanos idėja!!!

190px
------------------------------------

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

Skaitytojų nuomonės, komentarai

Renginių gausa tarsi turėtų patenkinti įvairius norus bei skonius. Bet – ne vienas mūsų skaitytojas, besidomintis įvairiais dalykais, jau ne kartą yra reiškę nepasitenkinimą tuo, kad renginiai dubliuojasi, o kartais būna net trys vienu metu (skirtingose vietose). Štai ir balandį vienu metu buvo pristatomos dvi knygos: panorę prisiliesti prie Mačernio poezijos ir paklaidžioti jo gyvenimo vingiais drauge su Aldona Ruseckaite turėjo atsisakyti pažinties su istoriniu Sauliaus Spurgos romanu. Ir atvirkščiai. Vienu metu vyko Kęstučio Balčiūno parodos atidarymas ir projekto „Sūduvių ugnys – budinam svietą“ Jorės šventė, buvo renginių, kurių pradžią teskyrė valanda…
Organizatoriai paprastai aiškina, kad sunkiausia suderinti tuos renginius, kuriuose dalyvauja atvykstantys kolektyvai ar parodų, knygų autoriai – patiems tenka derintis prie jų siūlomo, jiems palankaus laiko. Kita vertus, ir palankiu laiku organizuojami parodų atidarymai (su tikrai vertais dėmesio svečiais) ar net koncertai ne visada sulaukia deramo marijampoliečių dėmesio. Ir žygyje „Vardan tos…“, be meno kolektyvų ir tų, kuriuos dažnai matome įvairiuose renginiuose, didelės gausos žmonių nebuvo…
…Po prof. Liudo Mažylio viešnagės taip pat buvo pastabų, kodėl neskelbta apie renginį plačiajai visuomenei. Kas skaito mūsų laikraštį, atkreipė dėmesį, kad tai buvo Trečiojo amžiaus universiteto pastangomis surengtas susitikimas, skirtas TAU klausytojams… Beje, profesorius minėjo, kad Marijampolėje dar lankysis: taigi sekite informaciją, kurios tikrai gausu.
Bus daug renginių visą gegužės mėnesį, jo pabaigoje vyks „Miesto dienų“ šventė ir prasidės „Šv. Jurgio“ meno sezonas – verta stabtelėti prie afišų, pasirinkti, kur eiti, nes, veikiausiai, ir vėl gali būti įvairių sutapimų.
Lina VOLUNGYTĖ

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.