------------------------------------
------------------------------------

Dovanos idėja!!!

190px
------------------------------------

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.

„Vertinu dešimčia balų iš dešimties!“ (Komentarai, nuomonės)

Birutė KUZNECOVIENĖ.Taip Česlovo Sasnausko choro administratorė ir dalyvė Birutė KUZNECOVIENĖ įvertino jau vykusius Kultūros sostinės renginius. Ji pati yra aktyvi miesto kultūrinio gyvenimo dalyvė, žinanti, ką reiškia organizatoriams vienoks ar kitoks renginys, kiek tam reikia pastangų ir lėšų, tad jos nuomonė pagrįsta ne tik kultūros žmogaus emocijomis, bet ir konkrečiųjų dalykų šioje srityje suvokimu.
– Manau, kad šiemet marijampoliečiai gavo išskirtinę dovaną – šitiek puikių, nebijokime to žodžio – nerealių – koncertų bei kitų renginių. Jie dar nesibaigė, jų dar bus. Svarbiausia, kad didelė įvairovė: visokiems norams, visokiems skoniams. Žmonėms belieka pasinaudoti, pasirinkti, ir jeigu kas dar nepatenkintas… Nežinau, ko dar galima norėti? Visi koncertai nemokami: pagalvojus, kiek jų buvo, galime pagalvoti ir apie tai, kiek tai kainuoja miestui, konkretiems rėmėjams. Paprastai sakoma: vienas ar kitas atlikėjas (kolektyvas, organizatorius) dovanoja… Realiai taip nėra: menas, muzika yra brangus dalykas, ką reiškia pasikviesti į Marijampolę garsų atlikėją? O pasaulinio garso žvaigždę?
Aš sakau taip: „Tai miestas, jo vadovai ir organizatoriai mums dovanoja tas šventes“. Kartais galvoju: nenuskurstame ir sumokėdami kad ir simbolinį mokestį už gerą, išskirtinį koncertą; festivalių koncertai, išskyrus vieną kitą, dažniausiai nėra nemokami – dabar marijampoliečiai iš tiesų išlepinti. Pasidžiaukime, kad tai turime. Vis matydavau į koncertus atvykusių žmonių iš kitur – tai tik įrodo renginių vertę.
Man asmeniškai buvo daug malonių akimirkų. Žinoma, išskirtinis Violetos Urmanos koncertas: tai buvo didžiausia dovana. Tačiau ir kiti koncertai suteikė daug malonumo. Mūsų chorui išskirtinis buvo pasirodymas su Bergiš Gladbacho orkestru. Tame koncerte dalyvavo ir Laura Latvaitytė – žaviuosi šia jauna atlikėja ir jos sumanymais, tuo, kad ji nori dalintis ir padėti. Seniai žaviuosi tradiciniu šokių festivaliu „Vizijos“, o pastaraisiais metais labai laukiu „Marijampolė Music Park“ festivalio…
Štai dabar prasideda „Medynių“ festivalis – vėl nauja, originalu…
Ričardo PASILIAUSKO nuotrauka

Dalį „Suvalkiečio“ žinių ir naujienų galima skaityti naujienų dalijimosi platformoje etaplius.lt, pasirinkus Marijampolės regioną.