www.suvalkietis.lt
Pagrindinis Suvalkijos krašto informacijos skleidėjas nuo 1942 m.

Krovinių gabenimas jūra, ką reikia žinoti?

Jūrų transportas buvo naudojamas labai ilgą laiką kroviniams ir žmonėms gabenti dideliais atstumais. Jūrų transportas sudaro apie 60% viso pasaulio krovinių pervežimo. Tai reiškia, kad nepaisant šimtmečių gyvavimo šio prekių gabenimo būdo, jis neprarado savo populiarumo, nes turi nemažai privalumų.

Dauguma pasaulio šalių turi priėjimą prie jūros, todėl daugeliui jų prekių pristatymas jūra yra labai patogus. Taigi, kokie yra prekių gabenimo jūra pranašumai?

  • Jei palygintume krovinio pervežimo sausuma, oru ir jūra kainą, pastebimai

laimi pastarasis. Krovinių gabenimas jūra yra gana nebrangus būdas pristatyti krovinį.

  • Šiuolaikiniame pasaulyje jūrų laivai turi įspūdingą keliamąją galią ir talpą. Kuo

daugiau laive yra krovinių, tuo pigiau jį išeina pristatyti.

  • Nei sausumos, nei oro transporto pajėgumai ir keliamoji galia negali lygintis su

jūrų laivais. Būtent todėl dideliam krovinių kiekiui būtent jūrinis judėjimo ir pristatymo būdas yra pats pelningiausias, patogiausias ir logiškiausias.

  • Krovininiams laivams sukurti bendri standartai ir normos, pagal kurias jie

projektuojami. Tai leidžia pagreitinti pakrovimą ir iškrovimą uostuose.

šios įvairovės galima saugiai pristatyti bet kokį krovinį jūra, o tai ne visada įmanoma su kitais pristatymo būdais. Krovinių pristatymas konteineriais turi svarbių privalumų. Visų pirma, nereikia perkrauti prekių keičiant transporto priemonę. Vieną kartą jūsų prekės bus pakrautos į konteinerį pas siuntėją ir iškraunamos jūsų sandėlyje

  • Krovinių gabenimui tarp žemynų jūrų kelias yra patogiausias, greičiausias ir

ekonomiškiausias.

Kokios prekės gabenamos jūra?

Maisto produktus;

  • Birius krovinius;
  • Transporto priemones;
  • Beveik bet kokio tipo krovinių pervežimas konteineriais.

Tiesą sakant, jūra gali būti pristatyta viskas, išskyrus greitai gendančius produktus.Jei galvojate apie patikimo jūrų ekspeditoriaus pasirinkimą, tuomet siūlome pasidomėti įmonės darbo patirtimi. Žinoma, patirtis ne visada ką nors reiškia, tačiau krovinių gabenimo srityje šis faktorius yra be galo svarbus. Krovinių gabenimas jūra reikalauja dokumentų, krovinio draudimo ir daugybės kitų, atrodytų, smulkmenų išmanymo ir tvarkymo. Tačiau kiekviena iš šių detalių yra nepaprastai svarbi sėkmingam krovinio pristatymui.


Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Manome, kad jums tai tinka, bet galite atsisakyti, jei norite. Priimti Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika