Kovo 7 dienos „Suvalkietyje” skaitykite:
Eksperimentas „Pasidaryk pats“: ir nuotykis, ir galimybė, ir savirealizacija

Mano pašnekovas Saulius ORINA yra Marijampolės profesinio rengimo centro statybos darbų mokytojas. Paklaustas, ar verta patiems imtis namų remonto, jis patvirtino, kad tikrai verta, nes nekainuos meistro darbas (visi žinome, koks jis brangus!), todėl daugiau pinigų galėsime skirti kokybiškoms medžiagoms ir darbo priemonėms. Taigi, Sauliaus patarimai, kaip atnaujinti sienas, kad remontas nevirstų apgailėtina komedija arba, dar blogiau, tragikomedija.
Tomas Baravykas į gimtąjį kraštą grįžo su dovana – knyga „Sutemų šaukliai“

Vasario 27 – kovo 2 d. dvidešimt penktą kartą vyko tarptautinė Vilniaus knygų mugė. Skaičiuojama, kad joje apsilankė apie 70 tūkst. lankytojų.
Knygų mugėje šiemet knygą pristatė ir iš Liudvinavo miestelio (Marijampolės sav.) kilęs, čia augęs, baigęs mokyklą, o vėliau ir mokytojavęs, užkietėjęs gamtininkas Tomas Baravykas.
Likimo vingiai Tomą su šeima nubloškė į Švediją, kur jis gyvena jau septyniolika metų, bet į gimtąjį kraštą grįžta su didele dovana: žiniomis, gamtos tyrinėjimais, pasakojimais, kuriuos suguldė į knygą „Sutemų šaukliai“, tuo nudžiugindamas sekėjus.
„Sūduvos“ futbolo komanda: svarbu ne tik rezultatai, bet ir reputacija

Prieš kelias dienas prasidėjo Lietuvos A lygos šio sezono futbolo čempionatas. Šiemet jame rungtyniaujančios Marijampolės „Sūduvos“ komandos sudėtis gerokai atnaujinta. Prieš pat sezono pradžią buvo pasirodžiusi informacija, kad gimtojo miesto komandoje planavo žaisti ir dvidešimtmetis futbolininkas Titas Buzas, kuris yra prieštaringai vertinamo Marijampolės verslininko Žydrūno Buzo sūnus. Vis dėlto galutinėje komandos sudėtyje šio futbolininko pavardės nėra. Žiniasklaidai T. Buzas teigė, kad buvo ruošiama sutartis, jis kalbėjosi su naujuoju „Sūduvos“ treneriu Donatu Vencevičiumi, ruošėsi žaisti, bet komandoje vietos jam neatsirado.
Marijampolei – Jono Jurašo laiškas iš už Atlanto

Kovo 13 dieną 17 val. Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus pristatys keliaujančią parodą „Jonas Jurašas. Būties kaina“.

Komentarai nepriimami.